Odżywki bez spłukiwania

Odżywki bez spłukiwania

(54 produktów)

Lubisz szybkie i wygodne rozwiązania? Takie, dzięki którym oszczędzasz czas, a jednocześnie zapewniasz sobie optymalną pielęgnację? Jeśli tak, odżywka do włosów bez spłukiwania to absolutny must-have w Twojej kolekcji. Sięgnij po nią tuż po umyciu kosmyków lub po prostu, w ciągu dnia, bez obaw o obciążenie fryzury. W kolekcji przygotowanej przez Drogerie Natura znajdziesz sprawdzone odżywki do włosów bez spłukiwania – to markowe produkty, przeznaczone do różnych typów kosmyków. Poznaj aktualnie dostępne kosmetyki i zamów produkt, którego potrzebujesz – teraz możesz to zrobić także online!

Jaka odżywka do włosów bez spłukiwania będzie najlepsza?

Wybór dobrej odżywki bez spłukiwania to wyzwanie. W końcu w Drogeriach Natura czekają na Ciebie dziesiątki możliwości. Jak zatem znaleźć idealną formułę? Przede wszystkim kieruj się typem swoich włosów i ich potrzebami.

W gamie naszych produktów znajduje się niejedna odżywka BS, przeznaczona do włosów:

·         normalnych,

·         suchych,

·         przetłuszczających się,

·         wymagających odżywienia,

·         puszących się,

·         z tendencją do wypadania,

·         po koloryzacji,

·         łamliwych

… i wielu innych. Sprawdź również uniwersalne formuły, odpowiednie w codziennej pielęgnacji każdego typu włosów.

Pamiętaj: przeznaczenie to nie jedyna cecha, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając odżywki bez spłukiwania. Równie istotna jest formuła samego kosmetyku. W tej kwestii również możesz liczyć na szeroką gamę możliwości:

·         olejki sprzyjają wygładzeniu włosów i warto je nakładać zwłaszcza na końcówki kosmyków,

·         dwufazowe odżywki bez spłukiwania trzeba wstrząsnąć przed użyciem – tak, aby połączyć ich formułę,

·         klasyczne odżywki w sprayu są wygodne w aplikacji i można je nakładać również na suche kosmyki.

Poznaj zatem bliżej poszczególne produkty i wybierz spośród nich ten idealny. Pamiętaj przy tym, że odżywki b/s mają inną formułę niż te, które należy spłukać – dlatego w zestawie pielęgnacyjnym do włosów warto mieć kosmetyki z obu kategorii i używać ich zgodnie z własnymi potrzebami.