Odżywki-wcierki

Odżywki-wcierki

Problem z wypadającymi i przerzedzonymi włosami dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn – niezależnie od wieku. Przyczyn takiego stanu może być wiele, a jedną z nich jest niewłaściwa pielęgnacja skóry głowy. Aby pobudzić cebulki do wzrostu i poprawić ogólną kondycję włosów, warto regularnie stosować odżywki-wcierki. To specjalne kosmetyki, których zadaniem jest zagęszczenie fryzury oraz wyeliminowanie problemu nadmiernie wypadających włosów.

Czym są odżywki-wcierki do włosów?

Szampon i odżywka do włosów to podstawowe kosmetyki do pielęgnacji. Oprócz tego warto też stosować dodatkowe preparaty, które poprawią skuteczność zabiegów dbania o włosy. Do tej grupy można zaliczyć odżywki-wcierki, często nazywane też tonikami do skóry głowy. Zawierają w swoim składzie ekstrakty roślinne oraz substancje aktywne, które stymulują wzrost cebulek i wzmacniają je. Odżywki-wcierki mają działanie:

·        poprawiające krążenie,

·        zapobiegające łupieżowi,

·        wzmacniające cebulki,

·        redukujące wypadanie włosów,

·        nawilżające skórę głowy,

·        regulujące pracę gruczołów łojowych.

Nasz asortyment obejmuje odżywki-wcierki na bazie naturalnych składników, takich jak lawenda, łopian czy ekstrakt z bursztynu. Pochodzą od znanych i cenionych marek, co gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz skuteczność działania.

Jak stosować odżywki-wcierki do włosów?

W przeciwieństwie do innych produktów do pielęgnacji włosów, odżywki-wcierki aplikuje się bezpośrednio na skalp. Stosuje się je 1-2 razy w tygodniu na umytą głowę i wciera w skórę, przeprowadzając przy tym delikatny masaż. Wcierki nie wymagają spłukiwania, a odpowiednio dobrana do stanu i potrzeb włosów nie powinna powodować przetłuszczania. Regularne używanie odżywki sprawi, że w krótkim czasie zauważysz efekty w postaci gęstych i mocnych włosów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno uniwersalne wcierki do każdego rodzaju pasm, jak i specjalistyczne, wspomagające leczenie nadmiernego wypadania włosów.

Zapraszamy do zapoznania ze wszystkimi propozycjami odżywek dostępnymi w ofercie naszej drogerii.