Produkty termoochronne

Na twoje włosy czyha wiele groźnych dla ich kondycji czynników. Właśnie dlatego warto sięgać nie tylko po kosmetyki służące do ich pielęgnacji, ale też produkty zapewniające ich skuteczną ochronę. Znajdziesz je w naszym sklepie – oferujemy cały arsenał preparatów, które zabezpieczą twoje włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Kosmetyki termoochronne to obowiązkowe produkty zwłaszcza dla osób, które stylizując fryzurę, często sięgają po lokówkę lub prostownicę.

Jak działają kosmetyki termoochronne do włosów?

Jeżeli codziennie używasz suszarki, a oprócz tego układasz fryzurę przy pomocy wałków termicznych, karbownicy czy prostownicy, może to odbić się na kondycji twoich włosów. Istnieje duże ryzyko, że staną się one suche, matowe, pozbawione blasku, a przy tym będą się łamać.

Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie produktów termoochronnych. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki, które:

  • stworzą na twoich włosach niewidzialną barierę ochronną, tak aby nie zagrażały im wysokie temperatury,
  • wzmacniają i odżywiają kosmyki na całej długości – skład takich kosmetyków jest często wzbogacony o cenne składniki odżywcze,
  • nie będą dodatkowo obciążać fryzury,
  • pozostawiają włosy jedwabiście gładkie w dotyku i sprężyste – mimo ich stylizacji przy pomocy urządzeń emitujących wysoką temperaturę.

Jakie kosmetyki termoochronne znajdziesz w naszej ofercie?

Kupisz u nas produkty, dzięki którym przygotujesz włosy do stylizacji – pozostawiają one na kosmykach warstwę ochronną. Są to:

  • łatwe w aplikacji mgiełki,
  • serum, w którego składzie znajduje się również nawilżający kwas hialuronowy,
  • spraye – kosmetyki te sprawdzą się także podczas aplikacji na długie włosy,
  • olejki – z naszej oferty wybierzesz kosmetyk, który będzie barierą dla wysokiej temperatury, a jednocześnie jest wzbogacony witaminą E.

Chcesz zadbać nie tylko o stylizację swojej fryzury, ale także o kondycję włosów? W takim razie nie pozwól, aby zaszkodziła im wysoka temperatura – wybierz kosmetyki termoochronne z naszej oferty i bez obaw używaj suszarki, prostownicy czy lokówki!