Venita

Pianka Koloryzująca 2 Niebieski 50 ml

EAN
5902101516198
Preparat do zdobień i dekoracji. Nadaje intensywny kolor o neonowym blasku. Niezwykle efektowny w świetle ultrafioletowym i stroboskopowym. ZALECENIA: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Niepożądane zabrudzenia czyścić wodą z mydłem lub detergentem. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny...
Special Price 4,96 zł Regular Price 9,99 zł
5.03 zł taniej, oszczędzasz 50%
50 ml 1 ml / 0,10 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Preparat do zdobień i dekoracji. Nadaje intensywny kolor o neonowym blasku. Niezwykle efektowny w świetle ultrafioletowym i stroboskopowym. ZALECENIA: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Niepożądane zabrudzenia czyścić wodą z mydłem lub detergentem. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50˚C/122˚F.
BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, ISOBUTANE, ACRYLATES/T-BUTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, PANTHENOL, ETHANOLAMINE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL, ± CI 74160, CI 74260, CI 77891, BASIC VIOLET 11:1, FLUORESCENT PIGMENTS.

Venita

Pianka Koloryzująca 2 Niebieski 50 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe