Wody toaletowe lifestyle i masowe

Wody toaletowe lifestyle i masowe

(47 produktów)

Pobudź swoje zmysły zapachem z dobrze dobraną damską wodą toaletową! Szukasz idealnej kompozycji dla siebie? Zainspiruj się propozycjami drogerii Natura. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo bogatą gamę damskich wód toaletowych – zarówno klasycznych i uwielbianych przez panie na całym świecie, jak i zupełnie nowych. Bez względu na to, czy lubisz kwiatowe, owocowe czy świeże nuty – szybko znajdziesz kompozycję, która pozwoli Ci podkreślić styl i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Co wyróżnia dobrą damską wodę toaletową?
Dobra woda toaletowa damska, czyli jaka? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. W końcu wszystko zależy od tego, jakie kompozycje lubisz najbardziej. Są jednak cechy, które wyróżniają każdy produkt zapachowy w tej kategorii. Są to:
  • odpowiednia trwałość – chociaż woda toaletowa nie jest tak intensywna jak perfumy, powinna utrzymywać się na skórze przez długie godziny;
  • subtelność – zapach powinien być wyczuwalny, ale nie nadmiernie. Woda toaletowa ma być delikatnym, dziennym akcentem;
  • wydajność – już aplikacja niewielkiej ilości kosmetyku powinna pozwolić Ci otoczyć się przyjemną wonią na długo.
W drogeriach Natura znajdziesz właśnie takie kompozycje. Postawiliśmy na sprawdzone wody toaletowe damskie, którym możesz zaufać!

Wody toaletowe czy perfumy damskie?
Pamiętaj, że wody perfumowane i wody toaletowe różnią się stopniem intensywności. Te pierwsze są bardziej wyraziste i zawierają stężenie olejków zapachowych od 25% do 43%, przez co świetnie sprawdzają się np. na wielkie wyjścia. Za to wody toaletowe dają bardziej delikatny efekt. Stężenie olejków nie przekracza w nich 25%, są więc świetnym wyborem na co dzień.
Pozostaje Ci tylko dobranie odpowiedniego zapachu. Jeśli masz już swój ulubiony – zamów online. A co, jeśli jeszcze go nie odkryłaś? Sprawdź tanie wody toaletowe damskie i poeksperymentuj bez ryzyka albo… wybierz się do najbliższej drogerii Natura i tam znajdź swój idealny zapach!