Wody toaletowe lifestyle i masowe

Wody toaletowe lifestyle i masowe

(60 produktów)

Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa mówi więcej niż tysiąc słów. Woda toaletowa na co dzień powinna być subtelna, męska, a zarazem intrygująca. Aby uzyskać odpowiedni efekt, sprawdź zapachy dostępne w drogeriach Natura. Wybraliśmy najciekawsze produkty, które wpisują się w potrzeby panów o różnych gustach. Poznaj je bliżej i sięgnij po produkty zaufanych marek! Każdy z nich pozwoli Ci zdefiniować swój styl.

Perfumy męskie czy woda toaletowa?
Zacznijmy od tego, że woda toaletowa nie jest tym samym co perfumy. Odróżnia je od siebie stężenie olejków zapachowych. W przypadku wody perfumowanej oscyluje ono w granicach od 25% do 43%, natomiast w wodzie toaletowej zazwyczaj nie przekracza 25%. Tak więc męskie wody toaletowe są mniej skoncentrowane i intensywne. Jednak to wcale nie jest ich wadą! Na co dzień liczy się subtelność, a woń perfum może być zbyt intensywna do biura czy na spotkanie ze znajomymi. Wówczas to właśnie delikatniejszy produkt, taki jak woda toaletowa, sprawdzi się znacznie lepiej.

Najlepsza męska woda toaletowa, czyli jaka?
Nie ma jednej, idealnej wody toaletowej dla każdego mężczyzny. Wiele zależy od Twojej osobowości, a także od tego, ile masz lat oraz jaki jest styl Twojego życia. Przykładowo, jeśli jesteś młodą, bardzo aktywną osobą, najbardziej mogą Ci się spodobać świeże, cytrusowe kompozycje zapachowe. Jeżeli w Twoim życiu istotna jest elegancja, być może chętniej sięgniesz po wody toaletowe z wyraźnymi nutami piżma, skóry, bursztynu czy ambry. To dopiero początek możliwości!
Jeśli masz wątpliwości, co wybrać, na początek zdecyduj się na kompozycję, którą znasz z innych produktów perfumowanych np. taką, którą wyróżnia się Twój dezodorant lub woda po goleniu. Możesz też odwiedzić jedną z naszych drogerii i na miejscu zadecydować, które nuty najlepiej do Ciebie pasują.