(0)
heart icon

ZDROWO NAMIESZANE Mieszanka Do Wypieków Brownie z Kakao i Cukrem Kokosowym 290 g

5903317213055
Mieszanka Zdrowo Namieszane to mieszanki, które pozwolą Ci w prosty i szybki sposób przygotować w kuchni coś smacznego i zdrowego za razem. Mieszanka do wypieku brownie pozwoli Ci przygotować mocno czekoladowe, rozpływające się ustach ciasto w 25 minut! Wystarczy, że mieszankę połączysz z wodą i olejem i gotowe! Mieszanka do przygotowania brownie nie zawier...

13.49 zł

15.99 zł

2.50 zł taniej, oszczędzasz 16%

290 g 1 g / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Mieszanka Zdrowo Namieszane to mieszanki, które pozwolą Ci w prosty i szybki sposób przygotować w kuchni coś smacznego i zdrowego za razem. Mieszanka do wypieku brownie pozwoli Ci przygotować mocno czekoladowe, rozpływające się ustach ciasto w 25 minut! Wystarczy, że mieszankę połączysz z wodą i olejem i gotowe!

Mieszanka do przygotowania brownie nie zawiera mąki pszennej. Za to znajdziesz w niej pełnowartościowe mąki bezglutenowe, krople gorzkiej czekolady, kakao i siemię lniane.

 • Mieszanka Zdrowo Namieszane to mieszanki, które pozwolą Ci w prosty i szybki sposób przygotować w kuchni coś smacznego i zdrowego za razem. Mieszanka do wypieku brownie pozwoli Ci przygotować mocno czekoladowe, rozpływające się ustach ciasto w 25 minut! Wystarczy, że mieszankę połączysz z wodą i olejem i gotowe!

  Mieszanka do przygotowania brownie nie zawiera mąki pszennej. Za to znajdziesz w niej pełnowartościowe mąki bezglutenowe, krople gorzkiej czekolady, kakao i siemię lniane.

 • Cukier kokosowy bio (37%), mąka ryżowa pełnoziarnista bio, mąka gryczana bio, kakao w proszku bio (9%), skrobia kukurydziana bio, skrobia z tapioki bio, kropelki z czekolady bio (7%) (cukier trzcinowy bio, masa kakaowa bio, masło kakaowe bio, emulgator: lecytyna słonecznikowa bio), len mielony bio, bezglutenowy proszek do pieczenia bio (skrobia kukurydziana bio, substancje spulchniające (winiany potasu, węglany sodu).

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %