Karma sucha dla psa

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Sposób odżywiania psa ma ważny wpływ na jego zdrowie i samopoczucie. Dzielenie się resztkami ze stołu nie jest najlepszym pomysłem, gdyż może spowodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego i doprowadzić do poważnych schorzeń. Jeżeli zależy ci na tym, aby twój pupil dostawał to, co najlepsze, wybieraj dla niego wysokiej jakości karmę. Powinna być dopasowana do jego wieku, stylu życia oraz stanu zdrowia, aby uzupełnić niezbędne składniki odżywcze. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór artykułów zwierzęcych, wśród których znajdziesz przysmaki i karmy dla psów każdej rasy.

Rodzaje karmy dla psa

Asortyment naszej drogerii obejmuje nie tylko kosmetyki, ale także artykuły dla zwierząt. W sprzedaży mamy jedynie najwyższej jakości karmy dla psów, które spełniają wygórowane normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne atesty. Możemy ci zaproponować zarówno uniwersalne karmy suche i mokre, jak i produkty o specjalnych właściwościach żywieniowych. Wśród nich znajdziesz m.in.:

·        karmy suche dla młodych i starszych psów,

·        mięsne ciasteczka i paszteciki,

·        psie ciasteczka,

·        specjalistyczne karmy dla szczeniąt,

·        artykuły żywieniowe dla ras małych, średnich i dużych,

·        przysmaki z witaminami.

Oferujemy karmy dla psów, które różnią się wielkością i rodzajem granulatu. W sprzedaży mamy także pokarmy mokre w formie mięsnych kąsków, pasztetów i konserw. W zależności od upodobań twojego pupila, do wyboru masz wiele wersji smakowych. Możemy polecić tradycyjne karmy z kurczakiem i wołowiną, a także wykwintne produkty z jagnięciną czy łososiem.

Jaka karma dla psa jest najlepsza?

Wybierając karmę dla psa, należy zwracać uwagę na jego wiek, rasę i potrzeby żywieniowe. Szczeniaki potrzebują innych wartości odżywczych niż dorosłe zwierzęta, dlatego w takim przypadku najlepsza będzie karma dla młodych psów. Codzienne menu swojego pupila możesz też urozmaicić o przekąski w firmie ciasteczek czy patyczków.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszej drogerii, gdzie znajdziesz także inne akcesoria dla zwierząt.