20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

BEBBLE Krem Pod Pieluszkę 75 ml

3800002300859
Delikatna skóra Twojego dziecka wymaga szczególnej troski. Krem pielęgnacyjny Bebble to świetny sposób na dbanie o higienę i zdrowie skóry niemowlęcia. Krem jest po prostu niezbędny dla troskliwych matek, zapewni niesamowity komfort delikatnej skórze dziecka. Dzięki temu noszenie pieluszki dla niemowląt nie spowoduje wysuszenia, podrażnienia, zaczerwienienia...

BEBBLE heart icon
Krem Pod Pieluszkę 75 ml

3800002300859
Rated 0 stars out of 5
(0)

9.99 zł

75 ml 1 ml / 0.13 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Delikatna skóra Twojego dziecka wymaga szczególnej troski. Krem pielęgnacyjny Bebble to świetny sposób na dbanie o higienę i zdrowie skóry niemowlęcia. Krem jest po prostu niezbędny dla troskliwych matek, zapewni niesamowity komfort delikatnej skórze dziecka. Dzięki temu noszenie pieluszki dla niemowląt nie spowoduje wysuszenia, podrażnienia, zaczerwienienia i stanów zapalnych. Krem ma przyjemny naturalny aromat, a delikatna konsystencja produktu delikatnie oczyszcza skórę, nadaje jej miękkość i gładkość, nie wywołując uczucia suchości i dyskomfortu. Formuła produktu została wzbogacona o naturalne i roślinne ekstrakty, oleje, kwasy tłuszczowe i witaminy, które mają działanie przeciwdrobnoustrojowe i wysuszające, zapewniają nawilżenie i elastyczność skóry, a także doskonale ją zmiękczają i nawilżają. Dzięki Bebble Nappy Cream higiena Twojego dziecka jest dobrze chroniona.
 • Delikatna skóra Twojego dziecka wymaga szczególnej troski. Krem pielęgnacyjny Bebble to świetny sposób na dbanie o higienę i zdrowie skóry niemowlęcia. Krem jest po prostu niezbędny dla troskliwych matek, zapewni niesamowity komfort delikatnej skórze dziecka. Dzięki temu noszenie pieluszki dla niemowląt nie spowoduje wysuszenia, podrażnienia, zaczerwienienia i stanów zapalnych. Krem ma przyjemny naturalny aromat, a delikatna konsystencja produktu delikatnie oczyszcza skórę, nadaje jej miękkość i gładkość, nie wywołując uczucia suchości i dyskomfortu. Formuła produktu została wzbogacona o naturalne i roślinne ekstrakty, oleje, kwasy tłuszczowe i witaminy, które mają działanie przeciwdrobnoustrojowe i wysuszające, zapewniają nawilżenie i elastyczność skóry, a także doskonale ją zmiękczają i nawilżają. Dzięki Bebble Nappy Cream higiena Twojego dziecka jest dobrze chroniona.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %