W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

drogerie-natura-logo

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Natura Care, Infinity, Intimelle, Artiste, Wet n Wild, Debby, MUA, Dermacol, Smart Girls Get More.

Spółka Natura (dawniej Polbita Sp. z o.o.), do której należą Drogerie Natura, jest obecnie jednym z najbardziej liczących się podmiotów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków. Obecnie Drogerie Natura to sieć ponad 276 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Wyróżnikiem Drogerii Natura jest profesjonalne podejście do Klientów – zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu robienia zakupów. Firma systematycznie bada oczekiwania Klientów oraz na bieżąco śledzi trendy na rynku. Aby jeszcze lepiej spełniać potrzeby i oczekiwania Klientów, Natura prowadzi prace nad dalszym rozwojem i lepszym dopasowaniem asortymentu.


W 2014, 2015, 2016 i 2017 roku Natura otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands Created In Poland przyznawany co roku najsilniejszym markom konsumenckim w Polsce. Drogerie Natura zostały wyróżnione w kategorii Apteki, drogerie sieciowe, perfumerie. Drogerie Natura zostały również nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w tegorocznej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi.

natura_logo_superbrands Logo super brands Logo super brands Logo super brands

 

 

Adres strony www
www.drogerienatura.pl

Adres korespondencyjny
Natura Sp. z o.o.
ul. Pojezierska 90A
91-341 Łódź

Adres do zwrotów i reklamacji:
Natura Sp. z o.o.
ul. Lesznowska 20 B
05-870 Błonie

KRS: 0000034905
REGON: 010416589
NIP: 5270014428

* wymagane pola

NASZE DROGERIE POZOSTAJĄ OTWARTE • Podczas zakupów zachowaj zasady bezpieczeństwa Znajdź drogerię
X