Klub Natura

Czym jest Klub Natura?

To program lojalnościowy dedykowany naszym Klientom. Z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkowe oferty w atrakcyjnych cenach. Ponadto, członkostwo w Klubie daje możliwość brania udziału w wielu ekskluzywnych eventach oraz konkursach.

 

Sprawdźponiżej jakie korzyści posiadają członkowie naszego Klubu!

Jak dołączyć do Klubu Natura?

To bardzo proste! Wystarczy pobrać aplikację mobilną Drogerie Natura ze sklepu Google Play lub App Store i zarejestrować się do Klubu lub założyć konto na stronie internetowej klikając w przycisk poniżej.

Korzyści dla Ciebie

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody

Za każde 5 zł wydane z kartą otrzymujesz 10 pkt natura, a za zakup wskazanych produktów dostajesz punkty dodatkowe. Dzięki aplikacji mobilnej możesz na bieżąco śledzić saldo punktów i wymieniać je na produkt z katalogu nagród lub wsparcie fundacji DOZ i Zielona Akcja.

Korzystaj z ofert specjalnych i oszczędzaj

Tylko dla naszych Klubowiczów przygotowaliśmy oferty specjalne, dzięki którym mogą jeszcze bardziej oszczędzać. W każdej gazetce i drogerii znajdziesz atrakcyjne ceny na produkty oznaczone kartą Klubu.

Kupuj taniej kosmetyki ulubionych marek

Każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, dlatego w wybrane dni udzielamy nawet do 50% rabatu na wszystkie produkty danej marki.

Bądź na bieżąco

Nasi Klienci są najważniejsi! Jako pierwsi otrzymują informacje o aktualnej ofercie, nowościach rynkowych i wprowadzanych artykułach.

Wygrywaj nagrody

Uczestnictwo w Klubie Natura to także rozrywka i dobra zabawa. Przygotowaliśmy specjalne loterie i konkursy dla posiadaczy karty Klubu Natura.

Sięgaj po więcej

To dopiero początek. W trosce o swoich Klientów oferta korzyści stale będzie powiększana, a szczegółowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie.

Aktualna oferta dla klubowiczów