Bros

NA MOLE

Pułapka 2 szt.

EAN
5904517024755
Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi. Pułapka z dodatkiem feromonu skutecznie wabi i wyłapuje dorosłe samce moli spożywczych pozwalając na wczesne wykrycie ich obecności oraz ocenę...
Special Price 8,09 zł Regular Price 10,99 zł
2.9 zł taniej, oszczędzasz 26%
2 szt. 1 szt. / 4,05 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi. Pułapka z dodatkiem feromonu skutecznie wabi i wyłapuje dorosłe samce moli spożywczych pozwalając na wczesne wykrycie ich obecności oraz ocenę liczebności.

 

Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dlatego może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych takich jak mąka, kasza, makarony, płatki, kawa, herbata, kakao, suszone owoce. Można go przykleić w dowolnym miejscu lub powiesić wykorzystując otwór w pułapce.

Bros

Pułapka 2 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe