Creamy

Intensywnie Nawilżający Kwas Hialuronowy 5% 30 ml

EAN
5903707549283
Kwas HIALURONOWY 5% to produkt o silnym działaniu nawilżającym, który powstał z myślą o pielęgnacji skóry odwodnionej, dojrzałej, która potrzebuje intensywnego nawilżenia. Dzięki innowacyjnemu połączeniu trzech wielkości cząsteczek (ultraniska masa cząsteczkowa, niskocząsteczkowa, wielkocząsteczkowa) wnika on w warstwę rogową naskórka. Tworzy na powierzchni...
139,00 zł
30 ml 1 ml / 4,63 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Kwas HIALURONOWY 5% to produkt o silnym działaniu nawilżającym, który powstał z myślą o pielęgnacji skóry odwodnionej, dojrzałej, która potrzebuje intensywnego nawilżenia. Dzięki innowacyjnemu połączeniu trzech wielkości cząsteczek (ultraniska masa cząsteczkowa, niskocząsteczkowa, wielkocząsteczkowa) wnika on w warstwę rogową naskórka. Tworzy na powierzchni skóry delikatny, ochronny film, zatrzymujący wilgoć. Jest on doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu serum czy kremu, gdyż wzmacnia ich właściwości o silne działanie nawilżające. Kwas hialuronowy 5% jest konserwowany ekologicznie. Produkt wegański. Szklane opakowanie.
INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid. INCI: Woda, hialuronian sodu, kwas hialuronowy, alkohol benzylowy, kwas dehydrooctowy.

Creamy

Intensywnie Nawilżający Kwas Hialuronowy 5% 30 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe