(0)
heart icon

ELITE STOP PLASTIC Obcinak Ze Stali Nierdzewnej 1 szt.

3700206769936
Obcinak do paznokci Ze stali nierdzewnej Ergonomiczny kształt Do twardych paznokci Co możemy dla Ciebie zrobić? Tworzyć produkty w sposób odpowiedzialny, z najwyższą dbałością o jakość i...

10.99 zł

1 szt. 1 szt. / 10.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Obcinak do paznokci Ze stali nierdzewnej Ergonomiczny kształt Do twardych paznokci Co możemy dla Ciebie zrobić? Tworzyć produkty w sposób odpowiedzialny, z najwyższą dbałością o jakość i o środowisko naturalne. Gama akcesoriów do paznokci ELITE STOP PLASTIC to produkty bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wyeliminowaliśmy plastikowe elementy i zastąpiliśmy je surowcami pochodzącymi z natury. Plastikowy rdzeń pilników do paznokci zastąpiliśmy drewnianym. Odpowiednio dobrane drewno zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość pilników. Opakowanie zostało wykonane z papieru z makulatury i nie zawiera żadnych elementów plastikowych. Do produktów tnących zastosowaliśmy wysokiej jakości stal nierdzewną. Precyzyjne ostrza i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że cążki, nożyczki i obcinaki do paznokci mogą być używane przez długi czas. Dlaczego to robimy? Ponieważ: „Ziemi nie dziedziczymy po naszych przodkach. Pożyczamy ją od naszych dzieci" Antoine de Saint-Exupery Obcinak do paznokci Elite ułatwia precyzyjny pedicure. Ergonomiczny kształt sprzyja komfortowemu użyciu, a zaokrąglona forma łatwo dopasowuje się do kształtu paznokci. Wykonany z wysoko węglowej stali nierdzewnej. Bardzo trwały.
 • Obcinak do paznokci Ze stali nierdzewnej Ergonomiczny kształt Do twardych paznokci Co możemy dla Ciebie zrobić? Tworzyć produkty w sposób odpowiedzialny, z najwyższą dbałością o jakość i o środowisko naturalne. Gama akcesoriów do paznokci ELITE STOP PLASTIC to produkty bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wyeliminowaliśmy plastikowe elementy i zastąpiliśmy je surowcami pochodzącymi z natury. Plastikowy rdzeń pilników do paznokci zastąpiliśmy drewnianym. Odpowiednio dobrane drewno zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość pilników. Opakowanie zostało wykonane z papieru z makulatury i nie zawiera żadnych elementów plastikowych. Do produktów tnących zastosowaliśmy wysokiej jakości stal nierdzewną. Precyzyjne ostrza i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że cążki, nożyczki i obcinaki do paznokci mogą być używane przez długi czas. Dlaczego to robimy? Ponieważ: „Ziemi nie dziedziczymy po naszych przodkach. Pożyczamy ją od naszych dzieci" Antoine de Saint-Exupery Obcinak do paznokci Elite ułatwia precyzyjny pedicure. Ergonomiczny kształt sprzyja komfortowemu użyciu, a zaokrąglona forma łatwo dopasowuje się do kształtu paznokci. Wykonany z wysoko węglowej stali nierdzewnej. Bardzo trwały.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %