(0)
heart icon

FIT GRUNEKRAFT Spray Do Mycia Łazienki 500 ml

4013162010684
fit GruneKraft Badreiniger bez wysiłku usuwa kamień i plamy z wody oraz skutecznie rozpuszcza pozostałości mydła i uporczywy brud ze zlewów, pryszniców, wanien i armatury - dzięki sile kwasu cytrynowego i cukrowych środków powierzchniowo czynnych. Składniki są produkowane w oparciu o odnawialne i odnawialne surowce, takie jak zboża i buraki cukrowe - w ten s...

11.99 zł

500 ml 1 ml / 0.02 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
fit GruneKraft Badreiniger bez wysiłku usuwa kamień i plamy z wody oraz skutecznie rozpuszcza pozostałości mydła i uporczywy brud ze zlewów, pryszniców, wanien i armatury - dzięki sile kwasu cytrynowego i cukrowych środków powierzchniowo czynnych. Składniki są produkowane w oparciu o odnawialne i odnawialne surowce, takie jak zboża i buraki cukrowe - w ten sposób oszczędzamy ograniczone zasoby, takie jak ropa naftowa. Składniki fit Grüne Kraft do czyszczenia łazienek łączą w sobie doskonałe właściwości, takie jak bezpieczeństwo dla skóry, wyjątkowa przyjazność dla środowiska, łatwa degradacja i nadal mają doskonałą siłę czyszczącą.
 • fit GruneKraft Badreiniger bez wysiłku usuwa kamień i plamy z wody oraz skutecznie rozpuszcza pozostałości mydła i uporczywy brud ze zlewów, pryszniców, wanien i armatury - dzięki sile kwasu cytrynowego i cukrowych środków powierzchniowo czynnych. Składniki są produkowane w oparciu o odnawialne i odnawialne surowce, takie jak zboża i buraki cukrowe - w ten sposób oszczędzamy ograniczone zasoby, takie jak ropa naftowa. Składniki fit Grüne Kraft do czyszczenia łazienek łączą w sobie doskonałe właściwości, takie jak bezpieczeństwo dla skóry, wyjątkowa przyjazność dla środowiska, łatwa degradacja i nadal mają doskonałą siłę czyszczącą.
 • AQUA, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAIN, PARFUM
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %