Haspro

MULTI10

Stopery Mint 20 szt.

EAN
5908216298325
Stopery do uszu HASPRO Multi10 to produkt, który zawiera 10 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii. Zostały zaprojektowane aby...
9,99 zł
20 szt. 1 szt. / 0,50 zł
 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Stopery do uszu HASPRO Multi10 to produkt, który zawiera 10 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii. Zostały zaprojektowane aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort a niektórych przypadkach ból głowy. 

KAŻDA PARA OSOBNO ZAPAKOWANA

Chcesz się podzielić lub użyć jednej pary ale zadbać również o to aby pozostałe pozostały higienicznie czyste? Nie ma problemu – MULTI10 to zestaw 10par (20sztuk) stoperów do uszu zapakowanych oddzielnie. Każda para jest zapakowana w małe foliowe opakowanie dzięki czemu, możemy je wyjmować z pudełka, wygodnie transportować czy też komuś podarować.

MIĘKKIE I KOMFORTOWE STOPERY DO USZU

Stopery zostały tak zaprojektowane aby każdy, nawet osoba która nigdy nie miała z nimi do czynienia mogła w łatwy sposób je założyć. Materiał z którego są wykonane jest na tyle miękki, że wystarczy mniej niż 30 sekund aby stopery odpowiednio wypełniły kanał słuchowy i zapewniły komfort oraz odpowiednią ochronę słuchu przed hałasem.

STOPERY DO USZU DO SPANIA, NA CHRAPANIE, DO BIURA, DO PRACY ….

Stopery mogą być używane do podróży, do spania, odpoczynku czy też innych czynności, podczas których użytkownik narażony jest na podwyższony hałas lub pragnie wyciszenia. 

Niewielkie rozmiary i wygoda użytkowania czyni je wszechstronnymi. Dlatego można je zarówno wykorzystać do redukcji hałasu w pracy, biurze czy podczas nauki gdzie wymagane jest skupienie.

PRZEZNACZENIE: 

 • Praca

 • Sen

 • Biuro

 • Czytanie

 • Podróż

ZAWARTOŚĆ:

 • 10 PAR wysoko jakościowych stoperów do uszu

 • Każda para oddzielnie zapakowana w foliowym woreczku

 • Instrukcja w języku polskim

ZALECENIA:

Stosuj zawsze zatyczki do uszu gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste. Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C)

Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Zatyczki do uszu HASPRO są produktem certyfikowanym, posiadają znak CE oraz certyfikaty zgodności z Europejską Normą Bezpieczeństwa EN 352-2:2002.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto