Haspro

Zatyczki Do Uszu Niebieskie Jednorazowe 20 szt.

EAN
5908216298363
- Wysokie tłumienie SNR: 38dB - Super miękka pianka - Indywidualnie pakowane (1para/woreczek) - Szerokie zastosowanie   HASPRO MULTI10 czyli 10-CIO PAK STOPERÓW DO USZU Stopery do uszu HASPRO wykonane są ze specjalnej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu kanału usznego i zapewnia...
9,99 zł
20 szt. 1 szt. / 0,50 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

- Wysokie tłumienie SNR: 38dB

- Super miękka pianka

- Indywidualnie pakowane (1para/woreczek)

- Szerokie zastosowanie

 

HASPRO MULTI10 czyli 10-CIO PAK STOPERÓW DO USZU

Stopery do uszu HASPRO wykonane są ze specjalnej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu kanału usznego i zapewnia odpowiednie wyciszenie wtedy kiedy tego oczekujemy.

 

JAK UŻYWAĆ STOPERY DO USZU?

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO mają szerokie zastosowanie, można je stosować jako podstawową ochronę słuchu w pracy i przemyśle (zgodność z normą CE EN352-2), podczas prac domowych, koszenia trawy jak i również podczas jazdy motocyklem, czytania książek, nauki, pracy w biurze gdzie wymagane jest skupienie i izolacja od hałasu, głośnych rozmów, radia czy też muzyki. Stopery do uszu są również najlepszym rozwiązaniem na problem z uśnięciem gdy obok mamy chrapiącego partnera lub imprezujących sąsiadów. Przy odpowiednim dopasowaniu i wypełnieniu w kanale słuchowym umożliwiają spokojny sen w każdej pozycji a ich wysokie tłumienie, które jest pożądane przez osoby mające problem ze snem jest jedno z najwyższych dostępnych na rynku w tej kategorii, co przełoży się na spokojny i regenerujący sen.

 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE:

Praca i przemysł

Prace domowe (koszenie trawy, wiercenie)

Sen i odpoczynek

Biuro

Głośni sąsiedzi/muzyka

Jazda motocyklem

Sporty motorowe

Stadiony – Imprezy masowe

 

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO są również klasyczną ochroną słuchu w przemyśle. Przeznaczone są do pracy w bardzo głośnym środowisku. Umożliwiają zatem przebywanie w miejscach o wysokim natężeniu dźwiękowym. Pianka ma elastyczną formę i dopasowuje się do kształtu ucha. Wkładki przeciwhałasowe gwarantują komfort użytkowania oraz tym samym pozytywny wpływ na zdrowie. Potwierdzone jest to normą CE EN352-2

 

ZALETY:

Rozprężna pianka poliuretanowa (wystarczy 30 sekund)

Szerokie zastosowanie

Każda para pakowana oddzielnie

Tłumienie hałasu w dB SNR = 38 dB

Przeciwhałasowe wkładki HASPRO są zgodne z normą EN352-2:2002

 

ZALECENIA: Stosuj zawsze zatyczki do uszu gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste. Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C) Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji. Zatyczki do uszu HASPRO są produktem certyfikowanym, posiadają znak CE oraz certyfikaty zgodności z Europejską Normą Bezpieczeństwa EN 352-2:2002.

 

ZAWARTOŚĆ

MULTI10 Opakowanie zawiera 10 par (20 sztuk) stoperów pakowanych oddzielnie / 1 para w woreczku.

Haspro

Zatyczki Do Uszu Niebieskie Jednorazowe 20 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe