DARMOWA DOSTAWA przy zakupie min. 2 produktów Syoss • Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Helios Impregnat w Aerozolu 200 ml

5904771005668
Impregnat w aerozolu marki Helios chroni wszystkie rodzaje obuwia przed wnikaniem w nie wody, deszczu, śniegu i soli. Można go stosować do różnych kolorów obuwia, odzieży oraz akcesoriów wykonanych ze skóry. Impregnat jest łatwy w użyciu – wystarczy nacisnąć przycisk i spryskać powierzchnię z odległości około 20 cm. Powłoka powstała po użyciu środka zapewnia...

Helios heart icon
Impregnat w Aerozolu 200 ml

5904771005668
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Impregnat w aerozolu marki Helios chroni wszystkie rodzaje obuwia przed wnikaniem w nie wody, deszczu, śniegu i soli. Można go stosować do różnych kolorów obuwia, odzieży oraz akcesoriów wykonanych ze skóry. Impregnat jest łatwy w użyciu – wystarczy nacisnąć przycisk i spryskać powierzchnię z odległości około 20 cm. Powłoka powstała po użyciu środka zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni przed wnikaniem zabrudzeń i wody. Impregnat przeznaczony jest do nubuku, zamszu, skóry licowej (licowanej, gładkiej) oraz tekstyliów.
 • Impregnat w aerozolu marki Helios chroni wszystkie rodzaje obuwia przed wnikaniem w nie wody, deszczu, śniegu i soli. Można go stosować do różnych kolorów obuwia, odzieży oraz akcesoriów wykonanych ze skóry. Impregnat jest łatwy w użyciu – wystarczy nacisnąć przycisk i spryskać powierzchnię z odległości około 20 cm. Powłoka powstała po użyciu środka zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni przed wnikaniem zabrudzeń i wody. Impregnat przeznaczony jest do nubuku, zamszu, skóry licowej (licowanej, gładkiej) oraz tekstyliów.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %