Just For Men

TOUCH OF GREY

Szampon Koloryzujący Dla Mężczyzn T-55 Black Czerĺƒ 60 ml

EAN
5010934003676
JUST FOR MEN Touch of Grey - Szampon częściowo koloryzujący dla mężczyzn, który bierze na cel i koloryzuje częściowo TYLKO siwe włosy! Unikalna formuła, która pozwala osiągnąć bardziej subtelny efekt niż całkowita koloryzacja. Działa w ciągu niespełna 5 minut. Nie zawiera amoniaku i perhydrolu, efekt koloryzacji i utrzymuje się do 6 tygodni. Sprawia że...
Special Price 39,99 zł Regular Price 42,99 zł
3 zł taniej, oszczędzasz 7%
60 ml 1 ml / 0,67 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
JUST FOR MEN Touch of Grey - Szampon częściowo koloryzujący dla mężczyzn, który bierze na cel i koloryzuje częściowo TYLKO siwe włosy! Unikalna formuła, która pozwala osiągnąć bardziej subtelny efekt niż całkowita koloryzacja. Działa w ciągu niespełna 5 minut. Nie zawiera amoniaku i perhydrolu, efekt koloryzacji i utrzymuje się do 6 tygodni. Sprawia że włosy stają się grubsze i wyglądają zdrowo. Just For Men nie szkodzi włosom. Jego składniki odżywcze pomagają chronić włosy podczas farbowania. Formuła posiada unikalny kompleks Witaminy E, protein, rumianku i aloesu aby poprawić grubość włosów i nadać im zdrowy wygląd, dzięki czemu ich stylizacja staje się łatwiejsza. Bez ryzyka: nie powoduje trwałej koloryzacji! Efekt utrzymuje się do 6 tyg. do momentu odrastania siwych włosów.
AQUA,COCO GLUCOSIDE,AMINOMETHYL PROPANOL,ISOPROPYL ALKOHOL,CARBOMEL,ISOPROPYL ACETATE,,PARFUM,TRISODIUM EDTA,2-METHYL-5-HYDROYETHYLAMINOPHENOL,1,2,4-TRIHYDROXYBENZENE,p-PHENYLENEDIAMINE,ERYTHORBIC,ACID,AMINOMETHYL PROPANOL SULFATE,SODIUM SULFITE,p-AMINOPHENOL,NN-BIS(2-HYDROXYETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE,CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE.

Just For Men

Szampon Koloryzujący Dla Mężczyzn T-55 Black Czerĺƒ 60 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe