(0)
heart icon

KRET Multi Action Żel Do Wc 750 ml

5900931014501
Żel do WC Multi Action 7w1 usuwa osady z rdzy, kamienia, likwiduje brud, uciążliwe zacieki, niweluje przykre zapachy, działa nad i pod powierzchnią wody, opóźnia proces osadzania się zabrudzeń. Żel Wc Kret Multi Action dzięki specjalnie opracowanej recepturze opartej na połączeniu kwasu mrówkowego i cytrynowego, środków powierzchniowo-czynnych oraz odpowiedn...

KRET heart icon
Multi Action Żel Do Wc 750 ml

5900931014501
(0)

4.59 zł

6.99 zł

2.40 zł taniej, oszczędzasz 34%

750 ml 1 ml / 0.01 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Żel do WC Multi Action 7w1 usuwa osady z rdzy, kamienia, likwiduje brud, uciążliwe zacieki, niweluje przykre zapachy, działa nad i pod powierzchnią wody, opóźnia proces osadzania się zabrudzeń. Żel Wc Kret Multi Action dzięki specjalnie opracowanej recepturze opartej na połączeniu kwasu mrówkowego i cytrynowego, środków powierzchniowo-czynnych oraz odpowiednio dobranej konsystencji, posiada właściwości myjące o długotrwałym działaniu. Naniesiony na powierzchnię mocno do niej przylega wchodząc skutecznie w reakcję z zabrudzeniami - sprawnie je likwidując. Umyta powierzchnia staje się gładka, co w efekcie wpływa na wolniejsze osadzanie się zabrudzeń. Zawarta w żelu kompozycja zapachowa niweluje przykre zapachy, a przyjemny niebieski kolor żelu niesie ze sobą odczucie higienicznej czystości i świeżości.
 • Żel do WC Multi Action 7w1 usuwa osady z rdzy, kamienia, likwiduje brud, uciążliwe zacieki, niweluje przykre zapachy, działa nad i pod powierzchnią wody, opóźnia proces osadzania się zabrudzeń. Żel Wc Kret Multi Action dzięki specjalnie opracowanej recepturze opartej na połączeniu kwasu mrówkowego i cytrynowego, środków powierzchniowo-czynnych oraz odpowiednio dobranej konsystencji, posiada właściwości myjące o długotrwałym działaniu. Naniesiony na powierzchnię mocno do niej przylega wchodząc skutecznie w reakcję z zabrudzeniami - sprawnie je likwidując. Umyta powierzchnia staje się gładka, co w efekcie wpływa na wolniejsze osadzanie się zabrudzeń. Zawarta w żelu kompozycja zapachowa niweluje przykre zapachy, a przyjemny niebieski kolor żelu niesie ze sobą odczucie higienicznej czystości i świeżości.
 • Produkt zawiera m.in.: poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, kompozycję zapachową (Hexyl Cinnamal, Limonene)
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %