Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

LULA Chusteczki Do Do Higieny Intymnej 20 szt.

5903936021239
Lula Chusteczki do higieny intymnej 20szt. są przeznaczone do higieny, oczyszczania i pielęgnacji miejsc intymnych. Niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki zawartemu w nich ekstraktowi z rumianku mają działanie kojące i łagodzące podrażnienia. Najbardziej przydatne będą podczas podróży, w pracy ale sprawdzą się także podczas codziennej pielęgnacji w domu. Chus...

LULA heart icon
Chusteczki Do Do Higieny Intymnej 20 szt.

5903936021239
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Lula Chusteczki do higieny intymnej 20szt. są przeznaczone do higieny, oczyszczania i pielęgnacji miejsc intymnych. Niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki zawartemu w nich ekstraktowi z rumianku mają działanie kojące i łagodzące podrażnienia. Najbardziej przydatne będą podczas podróży, w pracy ale sprawdzą się także podczas codziennej pielęgnacji w domu. Chusteczki do higieny intymnej Lula nie zawierają w swoim składzie alkoholu i innych drażniących substancji, takich jak parabeny i glikole. W opakowaniu znajduje się 20 chusteczek.
 • Lula Chusteczki do higieny intymnej 20szt. są przeznaczone do higieny, oczyszczania i pielęgnacji miejsc intymnych. Niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki zawartemu w nich ekstraktowi z rumianku mają działanie kojące i łagodzące podrażnienia. Najbardziej przydatne będą podczas podróży, w pracy ale sprawdzą się także podczas codziennej pielęgnacji w domu. Chusteczki do higieny intymnej Lula nie zawierają w swoim składzie alkoholu i innych drażniących substancji, takich jak parabeny i glikole. W opakowaniu znajduje się 20 chusteczek.
 • AQUA; CETEARETH-20; CETEARYL ALCOHOL; GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-12; CETYL PALMITATE; CETRIMONIUM CHLORIDE; GLYCERINE, POLYSORBATE 20; ALLANTOIN; CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT; C12-13 ALKYLOCTANOATE; CETYL ACETATE, STEARYL ACETATE; OLEYL ACETATE; ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL; DIMETHICONE; PHENOXYETHANOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN; CETEARYL ISONONANOATE, DISODIUM EDTA; CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, PARFUM.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %