Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

LULA Chusteczki Nawilżane z Rumiankiem 20 szt.

5903936022564
Miękkie i delikatne chusteczki nawilżane z dodatkiem rumianku, który ma właściwości przeciwzapalne, pielęgnujące i łagodzące. Chusteczki Lula dokładnie oczyszczają skórę dziecka pozostawiając ją gładką i nawilżoną, a kremowa formuła pielęgnuję i odżywia delikatną skórę niemowląt. Chusteczki nawilżane z rumiankiem są szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, ...

LULA heart icon
Chusteczki Nawilżane z Rumiankiem 20 szt.

5903936022564
Rated 0 stars out of 5
(0)

2.69 zł

3.29 zł

0.60 zł taniej, oszczędzasz 18%

20 szt. 1 szt. / 0.13 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Miękkie i delikatne chusteczki nawilżane z dodatkiem rumianku, który ma właściwości przeciwzapalne, pielęgnujące i łagodzące. Chusteczki Lula dokładnie oczyszczają skórę dziecka pozostawiając ją gładką i nawilżoną, a kremowa formuła pielęgnuję i odżywia delikatną skórę niemowląt. Chusteczki nawilżane z rumiankiem są szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Całkowicie bezpieczne, mają neutralne PH, nie zawierają parabenów, są przebadane chemicznie i mikrobiologicznie. Mogą być stosowane już od pierwszego dnia życia dziecka. Podręczne, mniejsze, wygodne opakowanie, świetnie sprawdzające się podczas wyjść i spacerów z dzieckiem.
 • Miękkie i delikatne chusteczki nawilżane z dodatkiem rumianku, który ma właściwości przeciwzapalne, pielęgnujące i łagodzące. Chusteczki Lula dokładnie oczyszczają skórę dziecka pozostawiając ją gładką i nawilżoną, a kremowa formuła pielęgnuję i odżywia delikatną skórę niemowląt. Chusteczki nawilżane z rumiankiem są szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Całkowicie bezpieczne, mają neutralne PH, nie zawierają parabenów, są przebadane chemicznie i mikrobiologicznie. Mogą być stosowane już od pierwszego dnia życia dziecka. Podręczne, mniejsze, wygodne opakowanie, świetnie sprawdzające się podczas wyjść i spacerów z dzieckiem.
 • AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRILIC/CAPRIC TRIGLICERIDES , CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ETHYLHEXYLGLICERIN, BENZYL ALCOHOL, PARFUM, CITRIC ACID.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %