Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

LULA Nawilżany Papier Toaletowy z Ekstraktem z Kory Dębu 40 szt.

5903936038695
Miękki i delikatny specjalistyczny, nawilżany papier toaletowy z wyciągiem z kory dębu skutecznie i dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i nawilżenia. Świetnie sprawdza się podczas codziennej higieny, a dodatkowo pomocny przy prawidłowej pielęgnacji okolic odbytu osób z problemami hemoroidów. Zawiera kompleks wyselekcjonowanych...

LULA heart icon
Nawilżany Papier Toaletowy z Ekstraktem z Kory Dębu 40 szt.

5903936038695
Rated 0 stars out of 5
(0)

5.99 zł

40 szt. 1 szt. / 0.15 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Miękki i delikatny specjalistyczny, nawilżany papier toaletowy z wyciągiem z kory dębu skutecznie i dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i nawilżenia. Świetnie sprawdza się podczas codziennej higieny, a dodatkowo pomocny przy prawidłowej pielęgnacji okolic odbytu osób z problemami hemoroidów. Zawiera kompleks wyselekcjonowanych składników myjących, które delikatnie oczyszczają i pielęgnują podrażnione okolice intymne. Łagodzące działanie alantoiny zostało wzmocnione dodatkiem aktywnego pantenolu i naturalnego wyciągu z kory dębu, aby skutecznie łagodzić podrażnienia i objawy świądu. Fizjologiczne pH. Doskonale nadaje się do oczyszczania okolic odbytu, u których problem hemoroidów nie pozwala na stosowanie zwykłego, suchego papieru toaletowego. Wykonany w 100% z celulozy. Biodegradowalny, dzięki czemu może być spłukiwany w toalecie. W opakowaniu znajduje się 40 dużych listków.
 • Miękki i delikatny specjalistyczny, nawilżany papier toaletowy z wyciągiem z kory dębu skutecznie i dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i nawilżenia. Świetnie sprawdza się podczas codziennej higieny, a dodatkowo pomocny przy prawidłowej pielęgnacji okolic odbytu osób z problemami hemoroidów. Zawiera kompleks wyselekcjonowanych składników myjących, które delikatnie oczyszczają i pielęgnują podrażnione okolice intymne. Łagodzące działanie alantoiny zostało wzmocnione dodatkiem aktywnego pantenolu i naturalnego wyciągu z kory dębu, aby skutecznie łagodzić podrażnienia i objawy świądu. Fizjologiczne pH. Doskonale nadaje się do oczyszczania okolic odbytu, u których problem hemoroidów nie pozwala na stosowanie zwykłego, suchego papieru toaletowego. Wykonany w 100% z celulozy. Biodegradowalny, dzięki czemu może być spłukiwany w toalecie. W opakowaniu znajduje się 40 dużych listków.
 • AQUA, PROPANEDIOL, METHYLPROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENYLPROPANOL, PANTHENOL, ALLANTOIN, QUERCUS SUBER BARK EXTRACT, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE , POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SILVER CITRATE.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %