Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

MADAME JUSTINE Serum Do Twarzy Skin Perfector Kwas Migdałowy 10% Peeling Enzymatyczny 30 ml

5906660514121
Serum- peeling enzymatyczny z kwasem migdałowym i hialuronowym o właściwościach złuszczających i nawilżających. Serum pobudza metabolizm skóry (aktywność fibroblastów), co ma bezpośredni wpływ na regenerację skóry właściwej, redukcję przebarwień i spłycenie zmarszczek. Polecany do skóry z przebarwieniami, trądzikowej oraz tłustej i mieszanej. Sposób użycia: ...

MADAME JUSTINE heart icon
Serum Do Twarzy Skin Perfector Kwas Migdałowy 10% Peeling Enzymatyczny 30 ml

5906660514121
Rated 0 stars out of 5
(0)

58.99 zł

68.99 zł

10.00 zł taniej, oszczędzasz 14%

30 ml 1 ml / 1.97 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Serum- peeling enzymatyczny z kwasem migdałowym i hialuronowym o właściwościach złuszczających i nawilżających. Serum pobudza metabolizm skóry (aktywność fibroblastów), co ma bezpośredni wpływ na regenerację skóry właściwej, redukcję przebarwień i spłycenie zmarszczek. Polecany do skóry z przebarwieniami, trądzikowej oraz tłustej i mieszanej. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu oczami. Nie aplikować bezpośrednio na skórę uszkodzoną. Nie łączyć z innymi produktami z kwasami i peelingami mechanicznymi. Stosować na noc, rano zmyć. Efekt rozjaśnienia przebarwień widoczny po 2 tygodniach regularnego stosowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej w oryginalnej, zamkniętej butelce.
 • Serum- peeling enzymatyczny z kwasem migdałowym i hialuronowym o właściwościach złuszczających i nawilżających. Serum pobudza metabolizm skóry (aktywność fibroblastów), co ma bezpośredni wpływ na regenerację skóry właściwej, redukcję przebarwień i spłycenie zmarszczek. Polecany do skóry z przebarwieniami, trądzikowej oraz tłustej i mieszanej. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu oczami. Nie aplikować bezpośrednio na skórę uszkodzoną. Nie łączyć z innymi produktami z kwasami i peelingami mechanicznymi. Stosować na noc, rano zmyć. Efekt rozjaśnienia przebarwień widoczny po 2 tygodniach regularnego stosowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej w oryginalnej, zamkniętej butelce.
 • AQUA, HYALURONIC ACID, MANDELIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %