AGRECOL

NATURA

Kompost Active Do Kompostowników 500 g

EAN
5902341004899
Kompost Active to nowoczesny, enzymatyczny biopreparat. Służy do wspomagania i przyspieszania procesu fermentacji oraz rozkładu kompostowanych odpadów organicznych. Ten wysokiej jakości produkt został opracowany z myślą o kompostowaniu odpadów ogrodniczych (np.: skoszonej trawy, łęcin, liści, gałęzi). Preparat sprawdza się również w kompostowaniu...
Special Price 41,69 zł Regular Price 44,88 zł
3.19 zł taniej, oszczędzasz 7%
1 szt. 1 szt. / 41,69 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Kompost Active to nowoczesny, enzymatyczny biopreparat. Służy do wspomagania i przyspieszania procesu fermentacji oraz rozkładu kompostowanych odpadów organicznych. Ten wysokiej jakości produkt został opracowany z myślą o kompostowaniu odpadów ogrodniczych (np.: skoszonej trawy, łęcin, liści, gałęzi). Preparat sprawdza się również w kompostowaniu wszelkich organicznych odpadów z gospodarstwa domowego. Poprzez optymalnie dobrany skład mieszanki enzymatycznej Kompost Active przyspiesza proces humifikacji oraz sprawia, że kompost szybko dojrzewa. Powstające w wyniku kompostowania kwasy organiczne stanowią ogromną wartość w podnoszeniu żyzności gleby. Preparat nie zagraża pożytecznej faunie glebowej.

 

Sposób stosowania

Utworzyć pryzmę kompostową z resztek organicznych. Preparat należy rozpuścić w letniej wodzie w ilości 100 g na 4 l wody. Preparat wsypujemy do wody intensywnie mieszając, aby uniknąć tworzenia się nierozpuszczonych grudek. Odczekać chwilę, a następnie polać pryzmę otrzymanym roztworem i przemieszać warstwy.

 

W przypadku kompostowania grubych fragmentów roślin, takich jak: konary i gałęzie należy rozcieńczyć preparat w ilości 100 g
na 2 l wody. Odczekać chwilę, a następnie polać pryzmę otrzymanym roztworem i przemieszać warstwy.

 

Szybkość tworzenia się kompostu zależy od wilgotności i temperatury otoczenia, a także od odpowiedniego napowietrzania i zraszania. Co kilka dni należy przemieszać kompostowane odpady.

AGRECOL

Kompost Active Do Kompostowników 500 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe