ANWEN

Dla prawdziwych miłośniczek dbałości o pielęgnację włosów marka Anwen stworzyła innowacyjne kosmetyki, których do tej pory na polskim rynku nie było. Ich formuła oparta jest na dopasowaniu do porowatości włosów: niskiej, średniej lub wysokiej. Im łuski, które pokrywają powierzchnię włosa, są bardziej odchylone, tym porowatość jest większa, a włosy bardziej zniszczone, łamliwe i suche. Każdy stopień porowatości wymaga użycia innych środków do pielęgnacji włosów.

ANWEN

(41 produktów)

Równowaga w kosmetykach Anwen

Anna Kołomycew, założycielka bloga o pielęgnacji włosów i nie tylko, przez kilkanaście lat radziła swoim czytelniczkom, w jaki sposób naturalnie dbać o kompleksową ochronę oraz jak upiększyć swoją fryzurę. Stworzyła nie tylko nowy trend – włosomaniaczek, dla których piękne pukle są ważniejsze niż makijaż, ale także z czasem założyła własną firmę, która dziś produkuje kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Ich formuła bazuje na zachowaniu równowagi pomiędzy trzema grupami składników aktywnych: proteinami, emolientami i humektantami (PEH). To ona wpływa na zdrowie i kondycję włosów. Do tego nowoczesna baza szamponów Anwen, odżywek i olejków skupia się wokół dopasowaniu produktu do porowatości włosów. Tylko wtedy substancje aktywne są w stanie głęboko wniknąć w strukturę włosa i nadać mu odmieniony wygląd.

Anwen – rewolucyjna pielęgnacja włosów

Szampony Anwen, odżywki, maski, mgiełki i oleje zostały wyprodukowane w seriach odpowiednio przeznaczonych do pasm o porowatości: wysokiej, średniej, niskiej. Bazują na naturalnych składnikach, które oczyszczają nie tylko włosy, ale także skórę głowy.

Anwen maska do włosów wysokoporowatych sprawia, że włosy stają się nawilżone, bardziej elastyczne, gładkie i błyszczące. Są chronione przed uszkodzeniami dzięki optymalnie dobranym do włosów o wysokiej porowatości olejom: z kiełków pszenicy i kakao.

Marka przygotowała także produkt regenerujący zniszczone końcówki. Wygładzające serum na końcówki Happy Ends ujarzmia je i chroni włosy przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Zakochaj się w pielęgnacji włosów z marką Anwen!