AVA

Z niewielkiej firmy utworzonej w 1960 roku, dziś AVA stała się liderem producentów ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, rąk oraz specjalistycznych dermokosmetyków przeznaczonych do tzw. zadań specjalnych. Kosmetyki firmy AVA to produkty, za które w 2008 roku firma uzyskała prestiżowy międzynarodowy certyfikat Ecocert. Tym samym stała się pierwszym polskim przedsiębiorstwem z tak wyjątkowym wyróżnieniem.

AVA kosmetyki produkowane w zgodzie z naturą

Wśród wielu kosmetyków AVA znajdują się organiczne oraz naturalne produkty, w których składzie obecne są w pełni naturalne składniki. Do ich produkcji wykorzystywane są zioła, naturalne oleje roślinne, substancje mineralne oraz inne dobroczynne składniki pochodzenia naturalnego.

Dzięki temu, że firma ma do dyspozycji własne laboratorium badawczo-rozwojowe oraz park maszynowy, proces wytwarzania kosmetyków do pielęgnacji jest ściśle kontrolowany. 99% wszystkich wykorzystywanych składników jest pochodzenia naturalnego, a 30% składników organicznych pochodzi z plantacji monitorowanych.

Zadbaj o siebie z kosmetykami AVA!

Polskie kosmetyki AVA odznaczają się wysoką jakością w przystępnej cenie. Dzięki temu możesz kompleksowo i naturalnie zadbać o swoje ciało.

Firma AVA to przede wszystkim certyfikowane kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy stworzone do wzmacniania procesów odmładzania. Rewitalizują, uelastyczniają oraz poprawiają kondycję skóry.

W asortymencie produktów AVA znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji ciała. Seria BIO Repair Body Care i nocny reduktor cellulitu to innowacyjny preparat, którego efekty można zaobserwować już po 15 dniach regularnego stosowania. Z kolei dla skóry problematycznej i trądzikowej marka przygotowała serię Acne Control, której składniki aktywne zmniejszają wydzielanie sebum i zapobiegają rozprzestrzenianiu się wyprysków.

Zaufaj polskiej marce i wypróbuj naturalną pielęgnację!