BABUSZKA AGAFIA

Już w czasach starożytnych ludzie wiedzieli, że wszystkie dary natury można wykorzystać jako środek leczniczy. Przy pewnej wiedzy te dary są prawdziwym bogactwem, o czym doskonale wiedziała syberyjska uzdrowicielka Agafia Ermakova. Przepisów i receptur leczniczych wykorzystywania konkretnych ziół w danej dolegliwości nauczyła się od mamy i babci. Ta wiedza została przekazana z pokolenia na pokolenie, by dziś znaleźć odzwierciedlenie w produkcji kosmetyków, dla których ważna jest receptura Babuszki Agafii.

BABUSZKA AGAFIA

Produkty Babci Agafii

Kosmetyki Babuszka Agafia to przede wszystkim ziołowe środki do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Naturalne czarne mydło syberyjskie z 37 ziół to prawdziwy hit, wprost niezastąpiony w codziennej higienie. Rzadkie dzikie rośliny, które zastosowano w tym produkcie, zawierają w sobie fenomenalną ilość witamin i składników odżywczych.

Duże uznanie zdobyła także wcierka Babuszki Agafii, która sprawia, że włosy stają się wyraźnie gęstsze i mocniejsze. Podobnie jak różne maski do włosów np. wzmacniające, rewitalizujące lub wygładzające, które wraz z szamponami ziołowymi naturalnie odżywiają strukturę kosmyków.

Ziołowa formuła żelu pod prysznic Babci Agafii lub mydła do ciała sprawia, że skóra staje się gładka i miękka. Z kolei delikatne, naturalne pasty do zębów Agafii wzmacniają szkliwo i odżywiają dziąsła.

Eko kosmetyki Agafii

Receptura Babuszki Agafii to nie tylko kosmetyki, które wyróżniają się ziołowym, tradycyjnym składem na bazie świeżych soków i olejów tłoczonych prosto z syberyjskich ziół. To także produkty, które jako pierwsze otrzymały w Rosji certyfikat kosmetyków przyjaznych środowisku naturalnemu. Nie są też testowane na zwierzętach, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych takich jak parabeny, SLS, barwniki, sztuczne konserwanty oraz nienaturalne substancje zapachowe.

Wszystkie kosmetyki Agafii są dodatkowo wzbogacone minerałami i witaminami, a ich receptury zatwierdziło Rosyjskie Stowarzyszenie Zielarzy i Medycyny Tradycyjnej.