BIAŁY JELEŃ

Codzienna pielęgnacja wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry zarówno dzieci, jak i dorosłych może być problematyczna. Jeśli jednak zastosuje się odpowiednie kosmetyki, wszelkie niedogodności znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki. To właśnie możesz osiągnąć dzięki kosmetykom marki Biały Jeleń.

BIAŁY JELEŃ

Biały Jeleń dla dzieci i dorosłych

Firma Biały Jeleń stała się rozpoznawalna tak naprawdę dzięki jednej rzeczy. Było to szare mydło, którego używano do celów higienicznych i porządkowych np. sprzątania lub prania. Swoją drogą produkt ten nadal jest dostępny w sprzedaży i cieszy się dużą popularnością.

Z czasem asortyment marki sukcesywnie się powiększał, by dziś każdy, a zwłaszcza osoby z alergiami i podrażnieniami skóry, mógł skorzystać z bogatego wyboru hipoalergicznych kosmetyków do twarzy, ciała i włosów.

Zestawy kosmetyków Biały Jeleń to szereg kompleksowych produktów, wśród których na uwagę zasługują:

  • Emulsje do higieny intymnej – w tym produkty z kompozycjami przeciwzapalnymi.
  • Serie płynów do kąpieli, żeli i kremów Biały Jeleń na bazie koziego mleka dla osób z różnymi alergiami i problemami skórnymi.
  • Wysoce skuteczna formuła molekuł w mydłach, żelach pod prysznic i peelingach do ciała.
  • Specjalne serie Premium np. Apteka Alergika na bazie naturalnych wyciągów z roślin i ziół.

Przebadane w kierunku atopii mydło naturalne Biały Jeleń jest produktem, który mogą używać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Detergenty Biały Jeleń

W ofercie marki Biały Jeleń znajdują się nie tylko kosmetyki. W trosce o dobro codziennego funkcjonowania osób podatnych na uczulenia wprowadzono do sprzedaży detergenty do prania tkanin, a także płyny do mycia naczyń. Skład wszystkich tych produktów został przystosowany do potrzeb skóry wrażliwej i skłonnej do alergii kontaktowych.

Co ważne, aktywne składniki środków do prania zostały opracowane tak, aby skutecznie usuwać zabrudzenia już od 30°C – zawarte w nich naturalne mydło znakomicie usuwa brud oraz dodatkowo zmiękcza tkaniny.

Oczywiście z kosmetyków i detergentów Biały Jeleń może korzystać każdy, nie tylko alergicy.