BOURJOIS

Czasami nakładanie makijażu to stresujący moment... Czy podkład dobrze zakryje niedoskonałości? Czy cień się nie zbryli, a tusz nie rozmaże? Czas się uwolnić od tych niewygód i zacząć zabawę z makijażem według własnych zasad! W tym właśnie pomoże Ci podkład Bourjois i inne kosmetyki tej francuskiej marki.

BOURJOIS

Pierwszy róż od Bourjois

Bourjois to marka kosmetyków do makijażu założona w 1863 roku we Francji przez aktora teatralnego Josepha-Alberta Ponsina. Sam tworzył kosmetyki i perfumy w zaciszu swojego domu dla kolegów z teatru. Kilka lat później biznes przejął Alexandre-Napoleon Bourjois, który jako szef firmy był odpowiedzialny za rozwój dziś znanej marki sygnowanej jego nazwiskiem.

Filozofia Bourjois zaczęła się od podkreślania piękna za pomocą kunsztownych i kobiecych kosmetyków inspirowanych paryską elegancją, w której dominuje dobry gust, ale zawsze w są dostępne przystępnej cenie. Jej motto „baw się makijażem” zyskało grono zadowolonych fanek pięknych i praktycznych kosmetyków na całym świecie.

A tak naprawdę firma Bourjois podbiła rynek swoimi innowacjami. Stworzyła pierwszy róż Bourjois, który początkowo wypiekano w piekarniku oraz pierwszy dwuetapowy tusz do rzęs Coup de Théâtre. Do dziś francuska firma znana jest z „technologii wypiekania”, której nadal używa i która pozostaje tajemnicą, ale daje niesamowite rezultaty nie tylko w kultowych różach, ale i w cieniach do powiek lub pudrach.

Kolorowe kosmetyki Bourjois

W ofercie Drogerii Natura znajdziesz kosmetyki Bourjois, z którymi wykonasz perfekcyjny makijaż na dzień i na wieczór. Wypiekany róż długo utrzymuje się na twarzy i dodaje jej zdrowych rumieńców. Podkłady Bourjois doskonale kryją, nie pozostawiają smug i pozwalają cieszyć się perfekcyjnym wyglądem makijażu nawet do 16 godzin.

Kredka do brwi starannie skoryguje nierówności włosków, a kredka do oczu niesamowicie podkreśli spojrzenie, a efekt ten dodatkowo spotęguje tusz zwiększający objętość rzęs. Całość makijażu możesz uzupełnić matującym pudrem oraz gustowną pomadką.

Niech makijaż z Bourjois będzie zabawą, a nie wyzwaniem!