Buzzy

Udrażniacz Do Rur w Granulkach 380 g

EAN
5060537180311
Środek do udrożniania rur na bazie wodorotlenku sodu. Rozpuszcza odpadki kuchenne, tłuszcz, włosy, papier, watę. Sposób użycia: Aby zapobiec nieprzyjemnym zapachom oraz ograniczeniom w odpływie wody należy stosować produkt raz w tygodniu. Usunąć ze zbiornika wszystkie filtry i siatki, wsypać do odpływu 2 nakrętki środka i zalać szklanką (0,25l) ciepłej...
7,99 zł
380 g 1 g / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Środek do udrożniania rur na bazie wodorotlenku sodu. Rozpuszcza odpadki kuchenne, tłuszcz, włosy, papier, watę.

Sposób użycia: Aby zapobiec nieprzyjemnym zapachom oraz ograniczeniom w odpływie wody należy stosować produkt raz w tygodniu. Usunąć ze zbiornika wszystkie filtry i siatki, wsypać do odpływu 2 nakrętki środka i zalać szklanką (0,25l) ciepłej (nie wrzącej) wody. Pozostawić na 5-15 minut a następnie spłukać ciepłą (nie wrzącą) wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Nie należy gwałtownie wsypywać dużej ilości produktu do syfonu. Nie stosować do instalacji z aluminium. Zachować szczególną ostrożność przy udrażnianiu wanien, umywalek i zlewozmywaków wykonanych z tworzyw sztucznych – stężony roztwór preparatu może uszkodzić ich powierzchnię.

SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE.

Buzzy

Udrażniacz Do Rur w Granulkach 380 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe