CALVIN KLEIN

Amerykański projektant Calvin Klein założył firmę w 1968 roku. Styl, który promuje firma, jest noszony przez kobiety w każdym wieku. Najbardziej reprezentatywna kolorystyka marki to biel, czerń i szarość. Calvin Klein popularyzuje ubrania proste, które mają uatrakcyjniać ich użytkownika, a ta filozofia została przeniesiona również do świata perfum, które możesz kupić w naszej drogerii.

CALVIN KLEIN

(30 produktów)

Powiew innowacyjności w zapachach Calvina Kleina

Pod koniec lat 60. Calvin Klein wkroczył do świata mody niczym powiew świeżego powietrza. Marka wprowadziła ekscytujące i inspirujące, ale jednocześnie rozbudzające zmysły ubrania. Dlatego nie zajęło dużo czasu przeniesienie tego sposobu rozumienia mody do świata męskich perfum Calvin Klein, ale także do zapachów, które są częścią jego kolekcji perfum damskich Calvin Klein.

W 1994 roku amerykańska marka podjęła odważną decyzję, która z pewnością zrewolucjonizowała świat zapachów, wprowadzając na rynek wodę perfumowaną CK One, cytrusową propozycję zaprojektowaną zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jest to lekki, świeży, cytrusowy zapach przeznaczony do regularnego stosowania na co dzień. Możesz się nim cieszyć w towarzystwie innych produktów Calvin Klein, w tym przystosowanych na wieczór mocniejszych zapachów damskich, które mamy w naszej drogerii.

Zapachy CK – kobieca elegancja i męska siła

Wybór wody perfumowanej Calvin Klein dla kobiet to sposób na znalezienie własnego stylu, daleki od tego, co zwykle uważa się za nudne lub konwencjonalne. Zapachy CK to połączenie najlepszych surowców, inspiracji samą naturą, z drobiazgową dbałością o każdy szczegół. Kultowe zapachy Calvina Kleina dla kobiet to przede wszystkim zmysłowa i kobieca Euphoria oraz pełen romantyzmu Eternity.

Świat męskich zapachów Calvina Kleina to przede wszystkim nastawienie na rozbudzenie męskości, którą zauważą i docenią kobiety. Tradycyjne perfumy i woda toaletowa dla mężczyzn to produkty, które rozbudzają pasję, dodają energii i pewności siebie.