DERMACOL

Dermacol to firma, która powstała w Czechach. Od ponad 50 lat króluje na całym świecie wśród kosmetyków do makijażu testowanych dermatologicznie. Wspaniały start oraz sławę marki przyniósł jeden z podkładów o największym kryciu dostępnym na rynku. Potrafi zakryć blizny i wszelkie niedoskonałości skóry. Poznaj świat kosmetyków do zadań specjalnych.

DERMACOL

(33 produktów)

Piękno prosto z Czech

Dermacol to czeska marka kosmetyków z ponad 50-letnim doświadczeniem. Powstała ze współpracy profesjonalnych wizażystek praskiego studia filmowego i dermatologów Instytutu Medycyny Kosmetycznej z Pragi. Stworzyli pierwszą na świecie kryjący podkład Dermacol Make-Up Cover – idealną bazę do makijażu używaną zarówno przez gwiazdy filmowe, jak i przez każdą inną kobietę, która walczy z niedoskonałościami cery.

Od momentu powstania do dziś marka Dermacol rozprzestrzeniła się w ponad 60 krajach na całym świecie. Jej celem jest pozwolenie kobietom osiągnąć maksimum piękna bez względu na to, co chcą ukryć.

Make-Up Cover – hit Dermacolu!

Podkład Make-Up Cover to niewątpliwie główny produkt tej marki. Pierwszy, który ujrzał światło dzienne zarówno na rynku europejskim, jak i światowym. Klinicznie udowodnione bezpieczeństwo, produkt przetestowany dermatologicznie oraz idealne krycie to główne cechy, które sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem na pryszcze, cienie pod oczami, plamy, przebarwienia, wszelkie niedoskonałości skóry, utratę pigmentacji, a nawet tatuaże i siniaki pooperacyjne. Można go stosować na twarz i na ciało.

Oprócz idealnie kryjącego podkładu w różnych odcieniach marka Dermacol to także pudry, cienie do brwi, pomadki, błyszczyki, tusze do rzęs, kremy CC, róże do policzków oraz nowość producenta, czyli detoksykująca baza pod makijaż. Jej delikatna formuła szybko staje się niewidoczna na skórze, a po nałożeniu na nią podkładu daje efekt idealnie gładkiej cery.

Jeśli chcesz zdobyć produkty do makijażu tej marki, w Drogerii Natura znajdziesz ich duży wybór. Nie odkładaj piękna na bok i wybierz najlepsze kosmetyki dla swojej skóry!