DOLCE&GABBANA

Dolce&Gabbana to włoska marka modowa stworzona w 1985 roku. Jej styl łączy nowoczesny klasycyzm z niepowtarzalnym śródziemnomorskim smakiem. Dynamicznie rozwijająca się kariera ubraniowych projektantów, dość szybko została powiększona o luksusowe kompozycje zapachowe, które współgrają z elegancją tej marki.

DOLCE&GABBANA

Wspaniałe perfumy Dolce&Gabbana dla kobiet

Zmysłowość, kwiaty i lato to trzy koncepcje, które prestiżowa marka Dolce&Gabbana przywołuje w każdym ze swoich damskich perfum. Perfumy Dolce&Gabbana cieszą się dużą popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Słynny duet stworzył swój pierwszy zapach dla kobiet w 1992 roku i nazwał go po prostu Dolce&Gabbana Pour Femme. W następnym roku zapach otrzymało nagrodę Akademii Perfum dla najlepszego kobiecego zapachu roku. Do dziś perfumy te są uznane za jedne z najlepszych zapachów wyprodukowanych w ciągu ostatnich 20 lat. W głównych i najpopularniejszych kompozycjach tej marki znalazły się także Dolce&Gabbana Light Blue o niebanalnym, świeżym zapachu oraz Dolce&Gabbana The One, czyli coś dla zmysłowych, silnych i odważnych kobiet.

Włoska jakość perfum Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Pierwszym męskim zapachem marki był Dolce&Gabbana Pour Homme. W 1995 roku zapach otrzymał nagrodę Akademii Perfum dla najlepszego męskiego zapachu roku. Po tym wspaniałym debiucie Dolce&Gabbana wydała kolejne kompozycje dla panów takie jak letni zapach Light Blue lub drzewno-aromatyczny The One Grey. Perfumy Dolce&Gabbana dla mężczyzn są klasyczne i nowoczesne zarazem. Ich rodzaj można dobierać w zależności od nastroju lub pory dnia.

Wykorzystaj ten włoski standard luksusu oraz nowoczesność. Pozwól otulić się zapachem, który na długo pozostaje na Twojej skórze. Wybieraj spośród kolekcji wód toaletowych oraz wód perfumowanych Dolce&Gabbana dla kobiet i mężczyzn, dostępnych w naszej drogerii internetowej. Pamiętaj, że nic tak nie dodaje prestiżu, jak podkreślające ekskluzywność perfumy na półce w łazience, które możesz kupić w promocyjnej cenie.