ELMEX

Elmex to marka europejskiego laboratorium Gaba (należącego do grupy Colgate-Palmolive), które specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów do jamy ustnej, rekomendowanych przez stomatologów. Skuteczność produktów została udowodniona naukowo. Marka Elmex określana jest specjalistą od higieny jamy ustnej, zwłaszcza w odniesieniu do profilaktyki i leczenia próchnicy oraz nadwrażliwości zębów.

ELMEX

Elmex z aminofluorkiem

Wyznacznikiem tego producenta jest wysokoaktywny aminofluorek zawarty w paście Elmex, którego skuteczność udowodniono w wielu badaniach klinicznych. Ta substancja tworzy warstwę ochronną wokół zęba, zapobiega próchnicy, chroni szkliwo przed szkodliwym działaniem kwasów oraz zmniejsza nadwrażliwość.

Elmex to produkty polecane przez stomatologów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ich skład sprawia, że remineralizują uszkodzone części szkliwa, aby skutecznie chronić zęby przed postępującą próchnicą.

W asortymencie naszej drogerii znajdziesz: szczoteczki do zębów, pasty do zębów dla dorosłych i dzieci oraz płyny do płukania jamy ustnej.

Bestsellery Elmex

Marka Elmex oferuje szereg innowacyjnych i wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej. Słynna czerwona pasta Elmex przeciw próchnicy i roztwory dentystyczne zawierające aminofluorek, substancję czynną, która szybko utrwala się na szkliwie i czyni zęby bardziej odpornymi na atak bakterii płytki nazębnej, znana jest na całym świecie.

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent to pasta z systemem, który zapewnia szkliwu zębów optymalną ochronę przed zimnymi, gorącymi, kwaśnymi i słodkimi posiłkami oraz napojami.

Elmex Sensitive to seria, która delikatnie i głęboko oczyszcza zęby. Pomaga zmniejszyć nadwrażliwość zębów i zapobiega powstawaniu próchnicy wokół szyjek i kanalików zębowych.

Natychmiastową ulgę nadwrażliwej zębiny przynosi profesjonalna, polecana przez stomatologów pasta do zębów Elmex Sensitive Professional z wyjątkową recepturą Pro-Argin.

Marka Elmex zadbała również o zęby najmłodszych. W ofercie znajdują się dwie pasty dla dzieci w wieku 0-6 lat oraz 7-12 lat z aminofluorkiem, bez barwników, z formułą chroniącą szkliwo przed próchnicą.