EQUILIBRA

Equilibra to włoska marka założona w 1987 r. przez Franco Bianco. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków do włosów, pielęgnacji ciała oraz produktów do makijażu. W swoim portfolio ma też suplementy diety i środki do higieny intymnej, a także linię delikatnych preparatów dla dzieci. Equilibra od samego początku postawiła sobie za cel, aby dostarczać dobrej jakości kosmetyki w przystępnych cenach. Marka jest znana z tego, że stroni od sztucznych substancji, oferując produkty o naturalnym i bezpiecznym składzie.

EQUILIBRA

(47 produktów)

Aloesowe kosmetyki Equilibra

Znakiem rozpoznawczym firmy jest aloes, który stanowi podstawowy składnik kosmetyków Equilibra. Pozyskiwany jest metodą ekstrakcji na zimno bez obróbki chemicznej, dlatego zachowuje wszystkie cenne składniki i jest bezpieczny dla skóry. Aloes od dawna jest wykorzystywany w kosmetologii i medycynie naturalnej ze względu na właściwości regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne i nawilżające.

To w pełni charakteryzuje kosmetyki Equilibra, które mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, a dzięki delikatnym, naturalnym formułom, mogą być stosowane przez całą rodzinę. Produkty oprócz bogactwa składników odżywczych są wolne od silikonów, sztucznych barwników i chemicznych dodatków. W 99% bazują na substancjach pochodzących z natury i są pozyskiwane z najwyższej jakości surowców.

[h2]Kosmetyki Equilibra do codziennej pielęgnacji

Firma prężnie się rozwija i pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Regularnie wypuszcza na rynek kolejne nowości, które precyzyjnie trafią w potrzeby każdego klienta. W asortymencie kosmetyków Equilibra znajdziesz m.in.:

Linia aloesowych kosmetyków Equilibra to doskonały wybór dla całej rodziny. Mogą je stosować nawet osoby z delikatną, skłonną do podrażnień skórą. Produkty tej marki cechują się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną, dlatego przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom.