GARNIER

Garnier to marka stworzona w 1904 r. przez francuskiego fryzjera Alfreda Amour Garnier. Pierwszym produktem wypuszczonym na rynek był tonik do włosów bazujący na roślinnych ekstraktach i naturalnych składnikach. Zrewolucjonizował on ówczesny rynek kosmetyczny i przyczynił się do rozwoju marki i nieustannego udoskonalania produktów. Obecnie marka jest międzynarodowym imperium, a kosmetyki Garnier są znane i cenione na całym świecie. Są to produkty najwyższej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach i wpisujące się indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

GARNIER

(184 produktów)

Garnier – kosmetyki inspirowane naturą

Znakiem rozpoznawczym marki są kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała o innowacyjnym składzie. Formuły bazują na naturalnych substancjach i wyciągach roślinnych, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i skuteczność. Proste, ubogie w dodatki chemiczne receptury znajdziesz nie tylko w balsamach, kremach czy odżywkach. Oferowane przez Garnier szampony koloryzujące oraz farby do włosów również charakteryzują się delikatnym składem, który nie niszczy struktury pasm i dodatkowo je odżywia.

Garnier – twarz i ciało

Marka jest znana głównie z kolekcji przeznaczonej do pielęgnacji włosów. Rozwój przedsiębiorstwa i praca nad udoskonalaniem preparatów przyczyniła się do wypuszczenia na rynek kolekcji zawierającej kosmetyki Garnier do twarzy i ciała. Wśród nich znajdziesz m.in.:

W sprzedaży znajdziesz także zestawy świąteczne zapakowane w estetyczne pudełko. Kolekcja Garnier twarz i ciało charakteryzuje się dużą różnorodnością, dlatego znajdziesz w niej produkty idealnie wpisujące się w Twoje potrzeby.

Garnier – kosmetyki do włosów

Asortyment obejmuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji stylizacji fryzury. Oprócz szamponów do każdego rodzaju włosów, kategoria zawiera też intensywnie regenerujące balsamy i sera. Ogromną popularnością cieszy się oferowana przez Garnier Nutrisse odżywka o silnie skoncentrowanym składzie substancji nawilżających. Sprawdź, jakie jeszcze propozycje tej marki znajdziesz w naszej ofercie.

Zapraszamy do zakupu!