LIRENE

Polskie ekspertki od kobiecego piękna w 2003 roku stworzyły markę kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji ciała. Z czasem asortyment produktów został rozszerzony o specyfiki, które pomagają utrzymać piękną cerę, zapewniają ochronę przeciwsłoneczną oraz doskonałe kosmetyki do makijażu. Dziś ta polska marka to przede wszystkim innowacyjne produkty, które odpowiadają kobiecym potrzebom.

LIRENE

(69 produktów)

Kosmetyki Lirene od kobiet dla kobiet

O tworzenie najlepszych jakościowo kosmetyków Lirene dbają kobiety takie jak ty. Z jednej strony zabiegane, a z drugiej ceniące chwile poświęcane na pielęgnację swojego wyjątkowego ciała. Są także doskonałymi ekspertkami i fachowcami w tej dziedzinie, dlatego śledzą na bieżąco kosmetyczne trendy i wdrażają innowacje w procesach produkcyjnych kremów do twarzy, balsamów antycellulitowych itp. Dzięki temu ty otrzymujesz w produktach Lirene najnowocześniejsze rozwiązania kosmetologiczne, przetestowane w laboratorium naukowym oraz najskuteczniejsze składniki aktywne, które wspierają potrzeby twojej skóry.

Wypróbuj jakość polskich kosmetyków Lirene

W ofercie marki znajdzie produkty, które są odpowiedzią na realne potrzeby Twojej skóry. Możesz dobierać kremy Lirene w zależności od swojego wieku lub typu cery. Jeśli stawiasz na składniki pochodzenia roślinnego, proponujemy zakup naturalnego, certyfikowanego ECO kremu, który zawiera ich aż 98%. Dla pań 50+ Lirene przygotowała serię „Komórki młodości”, która stymuluje syntezę kolagenu.

Bogata oferta kosmetyków do pielęgnacji całego ciała pozwala codziennie dbać o skórę podczas kąpieli i tuż po niej. Dzięki produktom Lirene możesz nawet w zaledwie kilka minut „opalić” nogi. Potrzebny Ci będzie samoopalacz w postaci brązującego kremu nawilżającego do ciała. Z kosmetykami marki Lirene wykonasz także szybki, naturalny makijaż, który długo utrzyma się na skórze.

Zaufaj polskim produktom. Postaw na innowacyjne pomysły na piękno! Wybierz kosmetyki odpowiednie dla siebie i ciesz się tym, co stworzono specjalnie dla kobiet.