LONDA

Chcesz uzyskać wymarzony kolor na włosach? A może pragniesz ukryć siwiejące pasma? W Drogerii Natura znajdziesz intensywnie koloryzujące farby do włosów marki Londa. Zostały zaprojektowane tak, aby można było je bezpiecznie i samodzielnie aplikować w domu. Wypróbuj farby Londa i uzyskaj piękny kolor włosów w kilka chwil.

LONDA

Nowoczesność zaklęta w farbie do włosów Londa

Swoją niezależną działalność marka Londa rozpoczęła w 1960 roku. Wcześniej jej produkty były dostępne pod logiem firmy Wella, z którą ściśle współpracowała. 30 lat później znów powrócono do powiązań z Wellą, aczkolwiek wówczas już kosmetyki Londa miały swoją ugruntowaną pozycję na rynku.

Dziś farby do włosów Londa uznawane są za nowoczesne preparaty, które można przeznaczyć nie tylko do stosowania profesjonalnego, ale także do użytku domowego. Ich skład to przede wszystkim doskonale dobrana formuła kilku składników i barwników, które pozwalają na pokrycie kolorem nawet siwych włosów. Stosowanie farb Londa w domowych warunkach pozwala uzyskać naprawdę trwały i intensywny kolor, o jaki zwykle kobiety zabiegają w salonach fryzjerskich.

Wielopłaszczyznowy, trwały kolor

Dzięki odpowiedniej kompozycji składników, które głęboko wnikają we włosy, ale przy tym nie niszczą ich struktury, marka Londa stworzyła bardzo dobre farby do włosów. Ich optymalna, gęsta konsystencja ułatwia nawet samodzielne nakładanie, a długotrwałe zachowanie intensywności koloru pozwala zaoszczędzić na częstym farbowaniu.

Kolory farb Londa to bogata paleta blondów (np. jasny, beżowy, świetlany, średni, ciemny, platynowy) oraz brązów (np. jasny, ciemny, mokka, ciemny kasztan). W naszej drogerii znajdziesz także klasyczną czerń oraz nieco odważniejszą czerwień owocu granatu lub kolor oberżyny. Wszystkie farby Londa zapewniają nie tylko piękny kolor, ale także gwarantują intensywne odżywienie i nawilżenie włosów.

Jeśli więc szukasz sprawdzonej koloryzacji, której możesz zaufać, kup farbę do włosów Londa.