L'OREAL PARIS

L'Oreal Paris to marka, którą znają kobiety na całym świecie. Mnogość produktów pielęgnacyjnych i kosmetycznych sprawiła, że dziś trudno wyobrazić sobie rynek bez kosmetyków L'Oreal. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie Drogerii Natura.

L'OREAL PARIS

(256 produktów)

Świat piękna z L'Oreal Paris

Marka L'Oreal została stworzona przez absolwenta inżynierii chemicznej Eugene'a Schuellera w 1909 roku. Przez wiele lat firma tak mocno ugruntowała swoją pozycję na francuskim rynku, że dość szybko podbiła także światowe forum piękna. W latach 40. jednym z celów marki było ugruntowanie trwałego związku ze stylistami włosów z całego świata. Kosmetyki L'Oreal Paris zrewolucjonizowały wówczas praktykę salonową. Potem w 2000 roku pojawił się kompletny system pielęgnacji włosów z ekskluzywnymi programami do stosowania w domu.

L'Oreal to nie tylko produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów, ale także kosmetyki do pielęgnacji cery ze specyficznymi potrzebami oraz pełna gama środków do makijażu, które pomagają osiągnąć spektakularny efekt. „Ponieważ jesteś tego warta” to legendarne hasło, którym marka reprezentuje potęgę światowego piękna i jego wartości.

Kosmetyki L'Oreal w Drogerii Natura

Obecnie L'Oreal sprzedaje ponad 500 serii i tysiące pojedynczych produktów we wszystkich sektorach branży kosmetycznej: farb do włosów, trwałej ondulacji, stylizacji, pielęgnacji skóry i ciała, makijażu i perfum. Produkty firmy znajdują się w wielu różnych kanałach dystrybucji i możesz dostać je także w naszej drogerii. Zadbaliśmy o to, aby w ofercie nie zabrakło doskonałych szamponów do włosów, trwałych farb, produktów do pielęgnacji cery, kosmetyków do makijażu, antyperspirantów oraz serii dedykowanych specjalnie mężczyznom.

L'Oréal Paris to świetna marka, która zachwyca doskonałością swoich produktów z wysokiej jakości składnikami, które pochodzą z laboratoriów badawczych. Od lat jej wyjątkową wizję piękna wspierają wielcy ambasadorzy na całym świecie m.in. Eva Longoria, Jennifer Lopez, Beyonce.