MAYBELLINE NEW YORK

Maybelline New York jest amerykańską firmą kosmetyczną, która od 1996 roku należy do francuskiej międzynarodowej grupy L'Oreal. Będąc główną marką kosmetyczną na świecie, dysponuje zaawansowaną technologią i prowadzi badania przy opracowywaniu swoich produktów. Obecnie marka dostępna jest w ponad 90 krajach, a jej produkty dystrybuowane są także do Drogerii Natura.

MAYBELLINE NEW YORK

(94 produktów)

Kosmetyki Maybelline – klasa sama w sobie

Maybelline New York to marka kosmetyków, która przenosi trendy z wybiegów na ulice. Z małej rodzinnej firmy założonej w 1910 roku, stała się główną marką kosmetyczną w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Umożliwiła kobietom pokazanie, kim są, odkrywanie nowych technik makijażu i odczuwanie dumy z własnej kreatywności i indywidualności. Zainspirowana pewnymi siebie i spełnionymi kobietami, Maybelline oferuje zaawansowane formuły kosmetyków poparte badaniami naukowymi, rewolucyjne i nowoczesne tekstury oraz kolory cieni do powiek, bronzerów, podkładów i innych produktów. Marka od lat wyznacza trendy dzięki praktycznym, przystępnym cenowo i eleganckim produktom.

Twój świat makijażu z Maybelline New York

Poznaj dostępną w Drogerii Natura ofertę kosmetyków Maybelline New York. Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie nie zabrakło podkładów, które wyrównują koloryt cery. Popularna seria fluidów Affinitone zapewnia perfekcyjne dopasowanie podkładu do odcienia skóry i to bez efektu maski. Taki podkład nałożony na twarz sprawia, że skóra wygląda gładko, naturalnie i nieskazitelnie. W naszej ofercie kosmetyków Maybelline New York nie mogło zabraknąć produktów do wyrazistego malowania brwi, oczu oraz ust, a także bronzerów zapewniających perfekcyjne wykończenie makijażu.

Maybelline New York to znacznie więcej niż zaawansowane technologicznie i niedrogie kosmetyki z miejskim i wyrafinowanym akcentem. To przede wszystkim wyjątkowy styl, z którym wykonasz idealny makijaż zarówno do pracy w biurze, na randkę, jak i na wyjście do teatru. Nie rezygnuj z podkreślania swojego uroku. Z Maybelline uzyskasz oszałamiający efekt w kilka chwil!