Mylaq

MY BASE/TOP

Lakier Hybrydowy 5 ml

EAN
5903274042897
Nie musisz już mieć dwóch oddzielnych buteleczek – wystarczy Ci tylko jedna! Zawiera ona w sobie właściwości najbardziej niezbędnych produktów, które wykorzystuje się do tworzenia manicure hybrydowego: Bazę – zwiększa ona przyczepność nakładanych warstw, a dodatkowo dzięki niej Twój lakier idealnie rozprowadzi się na paznokciu. Top – to produkt, który...
Special Price 15,99 zł Regular Price 22,99 zł
7 zł taniej, oszczędzasz 30%
5 ml 1 ml / 3,20 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Nie musisz już mieć dwóch oddzielnych buteleczek – wystarczy Ci tylko jedna! Zawiera ona w sobie właściwości najbardziej niezbędnych produktów, które wykorzystuje się do tworzenia manicure hybrydowego: Bazę – zwiększa ona przyczepność nakładanych warstw, a dodatkowo dzięki niej Twój lakier idealnie rozprowadzi się na paznokciu. Top – to produkt, który nada blasku stylizacji, a przy tym zabezpieczy ją i ochroni przed uszkodzeniami. Wypróbuj My Base/Top 2in1 i przekonaj się jak łatwo można zmalować paznokcie hybrydowe!
DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HEMA, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE,TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, P-HYDROXYANISOLE.

Mylaq

Lakier Hybrydowy 5 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe