NIVEA

Nivea to niemiecka firma kosmetyczna z długoletnią tradycją, która należy do grupy Beiersdorf AG.  Dziś znana jest na światowych rynkach i jest jedną z najpopularniejszych marek na świecie w dziedzinie kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Poznaj asortyment tej marki dostępny w Drogerii Natura i zaufaj produktom z długoletnią tradycją.

NIVEA

(228 produktów)

Kultowy krem w niebieskiej puszce od Nivea

Nivea to niemiecka firma i linia produktów kosmetycznych o tej samej nazwie. Przedsiębiorstwo zostało uruchomione w 1882 roku, a kultowy krem pojawił się na rynku dopiero 29 lat później. Nadano mu nazwę „Nivea” (od łacińskiego słowa, które oznacza śnieg) ze względu na jego śnieżnobiały kolor. Kiedy krem został wprowadzony na rynek w 1911 roku, oryginalne opakowanie było żółte i ozdobione zielonymi secesyjnymi wstążkami. Dopiero w 1925 roku, kiedy postanowiono wprowadzić bardziej współczesny design, narodziła się niebieska puszka. Od tego czasu charakterystyczne opakowanie kremu, jego wyjątkowy zapach i aksamitna konsystencja pozostały w dużej mierze niezmienione.

Dopiero na początku lat 90. oferta produktów Nivea stała się coraz bardziej zróżnicowana. Dziś, oprócz pielęgnacji twarzy, obejmuje różne sektory kosmetyków, takie jak te przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji włosów, oczyszczania twarzy, mycia ciała oraz dezodoranty damskie i męskie.

Produkty Nivea w Drogerii Natura

W Drogerii Natura oferujemy kosmetyki do twarzy Nivea w tym kremy przeciwzmarszczkowe, tonik łagodzący, chusteczki do demakijażu, żele do mycia twarzy, serum, a także głęboko nawadniające esencje. Produkty Nivea to także żele pod prysznic dla kobiet i mężczyzn oraz odżywcze mleczka i balsamy do ciała. W naszej drogerii znajdziesz również dezodoranty w aerozolu i kulce oraz linię kosmetyków męskich Nivea (pianki, balsamy po goleniu, żele pod prysznic, kremy do ciała, rąk i twarzy).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Nivea, z którymi codzienna pielęgnacja twarzy, ciała i włosów będzie przyjemnością.