OLIMP

OLIMP

(95 produktów)

 

Olimp Labs

Firma Olimp Labs tworzy leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, żywność przyszłości oraz suplementy diety i odżywki dla sportowców i ludzi aktywnych.

Nieprzerwanie od 1990 roku stawiamy na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność tworzonych wyrobów. Misją firmy jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki własnemu Ośrodkowi Badawczo-Rozwojowego oraz współpracy z kluczowymi polskimi ośrodkami naukowymi. Stale zwiększamy swój potencjał naukowo–badawczy umożliwiający produkcję skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków. Naszym celem jest przede wszystkim zapobieganie chorobom.

Innowacyjność i jakość są wpisane w DNA firmy. Wyśrubowane standardy produkcji powodują, że nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne polskie i globalne normy. Potwierdzeniem wysokiej jakości są nagrody i certyfikaty przyznawane Olimp Labs przez instytucje certyfikujące oraz środowiska naukowe i konsumenckie.

W ciągu ostatnich lat realizujemy swoją misję poprzez innowacyjne technologie w zakresie badania, opracowywania, wdrażania, wytwarzania, kontrolowania i dostarczania finalnych produktów. Jednym z naszych największych powodów do dumy jest Sztuczny Układ Pokarmowy. W momencie pozyskania było to pierwsze takie w Polsce i jedne z 9 urządzeń na świecie. W ostatnich latach zainwestowaliśmy w rozwój innowacyjnych technologii badawczych i produkcyjnych , ponad 500 mln złotych.

Starannie opracowujemy i wytwarzamy produkty w niemal wszystkich dostępnych formach i kategoriach: kapsułkach, tabletkach, flow caps, tabletkach musujących, formach płynnych, półpłynnych i żelowych. W naszym portfolio znajduje się już ponad 600 produktów, które są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie. Wszystko to pod znakiem jakości, innowacyjności i rzetelności.

Olimp Sport Nutrition

Do Olimp Labs należy marka Olimp Sport Nutrition. W jej ofercie znajdują się preparaty przeznaczone zarówno dla profesjonalistów aktywnie uprawiających sport, jak i dla ludzi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez uzupełnienie niedoborów wynikających z ograniczeń związanych z dietą.

Produkty wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Labs oraz poddawane ścisłym kontrolom i badaniom. Tym produktom zaufał m.in. Polski Związek Lekkiej Atletyki.

W gronie ambasadorów Olimp Sport Nutrition znajduje się ponad 100 sportowców, w tym olimpijczycy, mistrzostwie świata czy mistrzowie Europy. Propagujemy aktywny tryb życia i wspieramy zawodników, współpracując podczas organizacji największych wydarzeń sportowych. Wśród dotychczasowych inicjatyw znajdują się m. in.: Tour de Pologne, Verva Street Racing czy We Love MMA.

Jako producent suplementów oraz odżywek bierzemy udział w najważniejszych imprezach i targach międzynarodowych, na których niejednokrotnie otrzymywaliśmy wyróżnienia. Jednym z najważniejszych z nich jest prestiżowa amerykańska nagroda “CPG Editor’s Choice Award” przyznana za produkt Vita-Min Multiple Sport.

Jesteśmy liderem w segmencie odżywek i suplementów na terenie Unii Europejskiej.

Chcąc kompleksowo dbać o osoby aktywnie fizyczne i sportowców, stworzyliśmy markę wysokiej jakości odzieży sportowej Olimp Live&Fight.