PAMPERS

Marka Pampers od lat umożliwia niemowlętom i dzieciom zdrowy, szczęśliwy rozwój. A to wszystko dzięki pieluchom jednorazowym, bez których dziś trudno wyobrazić sobie świat. Pieluszki Pampers są tworzone tak, by zawsze dbać o komfort i zdrowie malucha. W połączeniu z chusteczkami nawilżanymi tworzą zgrany duet w codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci.

PAMPERS

(35 produktów)

Chłonna pieluszka Pampers, która zrewolucjonizowała świat

Historia marki Pampers rozpoczęła się w 1956 roku dzięki innowacyjnemu pomysłowi chemika Victora Millsa, który pracował w Procter & Gamble. Chciał, aby firma stała się pionierem w produkcji i sprzedaży jednorazowych pieluszek na świecie. Doskonale rozumiał potrzebę ich wynalezienia, ponieważ sam miał malutką wnuczkę, którą przewijał. Wiedział, jak bardzo potrzebny jest bardziej higieniczny produkt, który po zużyciu można wyrzucić.

Kierowany przez niego zespół opracował chłonną pieluchę, która zapobiegała przeciekaniu, chroniła skórę dziecka i zawsze pozostawiała ją suchą i czystą. Był to początek rozwoju pierwszej jednorazowej pieluszki produkowanej na dużą skalę, jaką kiedykolwiek znał świat. Zanim produkt wprowadzono na rynek, przez ponad trzy lata prowadzono intensywne badania. Ostatecznie w 1959 roku w mieście Rochester w stanie Nowy Jork wypuszczono do obrotu 37 000 pieluszek Pampers.

W świecie pieluch Pampers

Marka Pampers stale ewoluuje i wypuszcza na rynek coraz to nowsze, ulepszone produkty. Pampersy dostępne w różnych rozmiarach wykorzystują właściwości, które zapewniają doskonałą ochronę przed przeciekaniem, trwalsze zapięcia, wskaźnik wilgotności oraz w przypadku pieluch dla dzieci aktywnych elastyczne boki dla wygodnego dopasowania.

Chusteczki nawilżane Pampers dla skóry wrażliwej są całkowicie hipoalergiczne i bezzapachowe, miękkie i z warstwą Aloe Vera, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry dziecka. Natomiast dzięki jednorazowym pieluchom do pływania twoje dziecko ma zapewnioną wygodną ochronę w wodzie. Wybierz odpowiednie pampersy i zapewnij dziecku komfort higieniczny w każdej chwili dnia i nocy.