PANI WALEWSKA

Pani Walewska to kultowa marka, która w czasach PRL była symbolem luksusu. Do dziś jej celem jest podkreślanie kobiecego piękna, stylu i elegancji w najlepszy możliwy sposób, czyli wysokiej jakości kosmetykami i oszałamiającymi zapachami. Dodatkowo estetyczny wygląd produktów zawsze pięknie prezentuje się na półce. Sprawdź ofertę marki Pani Walewska w Drogerii Natura.

PANI WALEWSKA

Kobaltowy flakon, czyli perfumy Pani Walewska

W 1971 roku w krakowskiej fabryce na Zabłociu rozpoczęto produkcję kultowego zapachu Pani Walewska Classic w kobaltowym flakonie ze złotym korkiem. Szlachetny minimalizm opakowania stylizowany na kapelusz Napoleona oraz umieszczony w nim elegancki, szyprowy zapach szybko stał się nieodłącznym towarzyszem kobiet. Marka Pani Walewska dała im coś więcej niż tylko perfumy. Dała poczucie wyjątkowości, podkreśliła kobiece piękno i elegancję oraz sprawiła, że każda pani bez względu na wiek, może poczuć się niepowtarzalna.

Oprócz kultowego zapachu Classic w ofercie marki Pani Walewska znajdują się także inne perfumy i dezodoranty. Słodkie lub świeże, z nutami kwiatowymi i owocowymi, subtelne lub wyraziste – wszystko po to, by każda pani mogła wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Pielęgnacja z Panią Walewską

Ponadczasowe piękno można osiągnąć, stosując wybrane kosmetyki Pani Walewska do pielęgnacji ciała i twarzy. Polecamy zwłaszcza lekki krem regenerujący z wyciągiem z czarnej perły. Jego delikatna formuła spowalnia proces starzenia się skóry, widocznie spłyca i zmniejsza zmarszczki, a także modeluje owal twarzy. Z kolei do pielęgnacji cery dojrzałej normalnej, suchej i delikatnej oraz skłonnej do podrażnień i zmarszczek polecamy klasyczny tłusty krem Pani Walewska z woskiem pszczelim. Codzienną pielęgnację ciała można uzupełnić mydłami w kostce, mydłami w płynie oraz pięknie pachnącym i nawilżającym płynem do kąpieli.

Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji ciała od marki Pani Walewska pięknie pachną i pozostawiają skórę luksusowo odżywioną.