SATTVA AYURVEDA

Czy konieczna jest podróż do Indii, by stamtąd przywieźć najcenniejsze dla urody produkty? Już nie, bo w Drogerii Natura otrzymasz indyjskie kosmetyki Sattva Ayurveda. Zainspirowane tradycyjną medycyną i zasadami Auyurvedy, oferują dobro, zdrowie i równowagę. Dzięki nim każdy dzień nabierze wyjątkowego charakteru, a twoja skóra i włosy podziękują ci pięknym wyglądem za utrzymywanie ich w nieskazitelnej kondycji.

SATTVA AYURVEDA

(81 produktów)

Sattva Ayurveda, czyli dobro, zdrowie i równowaga

Słowo „sattva” oznacza dobro, zdrowie, równowagę. W połączeniu z Ayurvedą tworzy jedność, która bazuje na indyjskich, tradycyjnych recepturach. Składy kosmetyków Sattva Ayurveda to połączenie mieszanki najcenniejszych ziół i roślin ajurwedyjskich. Od neem i brahmi przez lotos i jaśmin po szczere, naturalne złoto, czyli kurkumę.

Wszystkie produkty są produkowane i pakowane w Indiach, skąd zabezpieczone i wyposażone w różne certyfikaty poświadczające ich jakość i bezpieczeństwo produkcji, trafiają do sprzedaży na polskim rynku. W tym przypadku marka również zadbała o ich jakość, dlatego formuły są pozbawione SLS, SLES i parabenów. W ofercie Sattva Ayurvda znajdują się kosmetyki do higieny, pielęgnacji i farbowania włosów oraz praktyczne produkty do naturalnej pielęgnacji ciała.

Duży wybór kosmetyków Sattva Ayurveda

Daj się wprowadzić do świata pielęgnacji w ajurwedyjskim stylu. O włosy zadbasz ziołowymi szamponami, olejkami, wcierkami i maseczkami. Do włosów osłabionych polecamy krem Sattva Ayurveda przeciw ich wypadaniu, który wzmacnia cebulki włosowe oraz jednocześnie przyspiesza porost pasm. Piękny, naturalny kolor nadasz swoim włosom przy użyciu serii naturalnie ziołowych farb do włosów z kompozycją ajurwedyjskich ziół.

Polecamy także mydła w kostce, w 100% naturalne, bez sztucznych dodatków i o pięknym zapachu wybranych roślin. W ofercie Sattva Ayurveda znajdziesz także żele do twarzy, kremy pod oczy oraz glinki do twarzy. Ponadto marka produkuje kadzidełka, olejki eteryczne i naturalne świece sojowe, które również są dostępne w naszej drogerii.