SNAILMED

CZYSTY ŚLUZ ŚLIMAKA

Maść Na Blizny 40,7% 10 ml

EAN
5907694906050
Maść na blizny Snailmed oparta na czystym śluzie ślimaka (śluz jest na pierwszym miejscu w składzie maści) zawiera naturalną alantoinę, kolagen i elastynę, skutecznie przyśpieszające regenerację uszkodzonej skóry. Maść Snailmed ze śluzem ślimaka przyśpiesza odnowę skóry i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie zarazem chroniąc naskórek. Zawiera witaminy A...
79,00 zł
10 ml 1 ml / 7,90 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Maść na blizny Snailmed oparta na czystym śluzie ślimaka (śluz jest na pierwszym miejscu w składzie maści) zawiera naturalną alantoinę, kolagen i elastynę, skutecznie przyśpieszające regenerację uszkodzonej skóry. Maść Snailmed ze śluzem ślimaka przyśpiesza odnowę skóry i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie zarazem chroniąc naskórek. Zawiera witaminy A i E pomagające utrzymać właściwą miękkość skóry podczas regeneracji. Śluz ślimaka zawarty na pierwszym miejscu w składzie o optymalnej zawartości dla redukcji blizn. 

Sposób użycia: Nakładać cienką warstwę na zagojoną skórę. Stosować regularnie 2x dziennie nie pomijając dawek przez min. 4 tygodnie. 

Produkt Polski 
Nie zawiera parabenów, silnych konserwantów oraz zbędnych wypełniaczy. 

Snailmed to krajowy producent naturalnych preparatów ze śluzem ślimaka zawsze na pierwszym miejscu w składzie oraz o konkretnie podanej ilości śluzu w składzie. Śluz ślimaka Snailmed pobierany jest manualnie, nie mechanicznie, dzięki czemu mamy pewność, że pozyskujemy 100% naturalny surowiec nie sprawiając przy tym uszczerbku na zdrowiu ślimakom. Produkty Snailmed cechują się niezmienną najwyższą jakością. 

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cera Alba, Ceteareth-20, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Parfum

SNAILMED

Maść Na Blizny 40,7% 10 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe