20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

MISTERO MILANO SPICE NAILS Lakier Hybrydowy Lady Cardamomo Lady Cardamom 7 ml

5902721062877
Lakier hybrydowy Kardamona ma bardzo niebanalny kolor. Jest to połączenie kremu, różu i pomarańczu. Już sama nazwa tego lakieru do paznokci bardzo mocno kojarzy się z kardamonem. Ma on charakterystyczny kolor i jest jedną z najdroższych przypraw na świecie. Ten lakier do paznokci będzie doskonałą propozycją na sezon wiosenny. Powinien się spodobać kobietom, ...

MISTERO MILANO heart icon
SPICE NAILS Lakier Hybrydowy Lady Cardamomo Lady Cardamom 7 ml

5902721062877
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Lakier hybrydowy Kardamona ma bardzo niebanalny kolor. Jest to połączenie kremu, różu i pomarańczu. Już sama nazwa tego lakieru do paznokci bardzo mocno kojarzy się z kardamonem. Ma on charakterystyczny kolor i jest jedną z najdroższych przypraw na świecie. Ten lakier do paznokci będzie doskonałą propozycją na sezon wiosenny. Powinien się spodobać kobietom, które tak samo, jak ten kolor, są nietuzinkowe, zwiewne i wyrafinowane. Kardamona bardzo ładnie wygląda na paznokciach samodzielnie. Można ją również połączyć z różem albo dla kontrastu z granatem, albo z inną, ciemną barwą.
 • Lakier hybrydowy Kardamona ma bardzo niebanalny kolor. Jest to połączenie kremu, różu i pomarańczu. Już sama nazwa tego lakieru do paznokci bardzo mocno kojarzy się z kardamonem. Ma on charakterystyczny kolor i jest jedną z najdroższych przypraw na świecie. Ten lakier do paznokci będzie doskonałą propozycją na sezon wiosenny. Powinien się spodobać kobietom, które tak samo, jak ten kolor, są nietuzinkowe, zwiewne i wyrafinowane. Kardamona bardzo ładnie wygląda na paznokciach samodzielnie. Można ją również połączyć z różem albo dla kontrastu z granatem, albo z inną, ciemną barwą.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %