Odżywki

Odżywki

(106 produktów)

Chcesz, żeby Twoje włosy były miękkie, lśniące i mocne aż po same końce? Zafunduj im odpowiednie odżywienie! W tej kategorii znajdziesz naturalne odżywki do włosów sprawdzonych marek. Wybierz spośród nich taką, która jest właściwa do Twojego typu kosmyków i stosuj regularnie, aby cieszyć się najlepszymi efektami.

Oferowane w Drogeriach Natura odżywki do włosów wyróżniają się sprawdzonymi formułami, dlatego możesz po nie sięgnąć w codziennej pielęgnacji. Poznaj aktualnie dostępne produkty i zamów najwygodniej, jak to możliwe, czyli online!

Jaka odżywka do włosów będzie najlepsza?

To, po jaką naturalną odżywkę do włosów warto sięgnąć, zależy od typu Twoich włosów, ich struktury oraz skóry głowy. Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od tego, czy posiadane przez Ciebie kosmyki są niskoporowate, przetłuszczają się, czy raczej przesuszone, wystarczy kilka chwil, aby dobrać odpowiedni produkt. W tej kategorii znajdziesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – oparte na cenionych od wieków składnikach roślinnych.

Pamiętaj, że odżywki różnią się między sobą również formułą. Możesz się zdecydować m.in. na:

·         klasyczne odżywki do włosów, które aplikuje się po umyciu kosmyków, pozostawia na nich na kilka minut, a następnie spłukuje,

·         maski do włosów o bogatszej formule, odpowiednie do nakładania kilka razy w tygodniu, z myślą o intensywnym odżywieniu czy wzmocnieniu,

·         odżywki w sprayu z formułą bez spłukiwania, które można zazwyczaj aplikować zarówno na wilgotne, jak i suche włosy i pozostawić do kolejnego mycia. Są lekkie i sprzyjają łatwiejszemu rozczesywaniu kosmyków.

Do odżywki warto też dobrać odpowiedni szampon – dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z produktów tej samej linii. Możesz też łączyć ze sobą różne formuły lub stosować je naprzemiennie. Znajdź rytuał pielęgnacyjny, który przyniesie najlepsze efekty dla Twoich włosów

Sprawdź również inne naturalne kosmetyki dostępne w Drogeriach Natura. Odżywki do włosów to tylko jedna z kategorii, w których znajdziesz produkty odpowiednie dla siebie. Zamów już dzisiaj!